Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki február 4re nem...

Van aki február 4re nem várja? Sajnos nekem ma megjött. Hajrá a következőre. Csatlakozik valaki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 13:27
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Én nem várom 4.ére. bízom benne,hogy sikerült.

De neked akkor nagyon hamar jött meg,nem?

2011. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

5 nappal korábban.de elég beteg is voltam 40fokos láz torok gyulladás szóval talán jobb is mert sok gyógyszert szedtem.

hajrá neked:)

2011. jan. 30. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem várom 3.-ra, de ha megjönne szívesen csatlakozom.:)

még reménykedek nagyon. Már kérdeztem is ezzel kapcsolatban, mert én már teszteltem is kettőt (TÜRELMETLEN vagyok, tudom :( ), mind a kettőn lett csík, a mostani már erősebb,mint a 2 nappal ezelőtti, de így is alig látható. szerintem száradási vagy szellemcsík. Csak a mellem fáj, ennyi. Nem fogok itthon tartani ennyi tesztet, mert nem bírom megállni, hogy ne teszteljek és csak csalódok.

2011. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is 4-re nem vártam, de ma reggelre elkezdtem barnázni. Nem tudom mi ez, de gyanítom, hogy sajnos nincs baba:-((. Ez ráadásul gyors is, mert eddig 28 nap volt egy ciklusom. Most majd nem tudom, hogy számoljam a peteérésemet. Szerintetek már a barnázástól? Mindent bele a következőre! Drukkolok Nektek is!
2011. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
9-10-11-12-13-14 február szerintem én így néztem a peteérés kalkulátorba
2011. jan. 30. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csúszok két napot valószínű, ezért úgy néz ki 4.-ére nem várom!Nagyon nem várom!!!!Drukkolok mindenkinek!Van valami jó tipp, hogy növeljem az esélyt a picire?

Nem a barnázástól kell számolni, hanem amikor már rendes vér jön!

2011. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú, én 3-ára nem vártam, és tegnap nekem is megjött, úgyhogy beneveznék a következő körre is. Hajrá azoknak, akiknek még van remény erre a hónapra!
2011. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 3-ra nem várom egyenlőre semmi bár tudom korai volt a teszt, de türelmetlen vagyok. 27-én volt egy csepp barnázás, azóta megjön érzés (bár nagyon nem szeretném), hasszúrka. 3 napja émelygés ami inkább délután jelentkezik.
2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ma reggelre megjött :( Bár mennyiségre nem annyi mint szokott, illetve a szokásos alig bírok ki kelni az ágyból mert úgy görcsölök érzés is elmaradt. Néha egy-egy kisebb görcs továbbra is hasszurkák, de egyébként nincs a szokásos fájdalom, jah és az étvágyam se csökkent ahogy ilyenkor szokott egész nap csak eszek és eszek....
2011. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem végül nem szellemcsík lett, hanem tényleg pozitív. 2 napja halvány, ma már olyan erős, hogy kiszúrja a szemem. :D

úgyhogy (szerencsére) nem kell csatlakoznom, de szívből drukkolok mindenkinek!!!!

2011. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!