Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban volt missed ab-m....

Májusban volt missed ab-m. Azóta se sikerül túltennem magam. Mit csináljak? Pedig már a következőre kéne koncentrálni. Adjatok légyszi tanácsot!

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy most lepontoztok, de bizonyos vallás szerint a baba lelke, aki nem tudott megszületni, próbál mégis bekerülni a családba. Tudom, egy drága picit sem lehet pótolni, de hátha igaz. Gondolj arra, lehet, hogy Ő várja, hogy újra megfoganhasson és hozzátok kerüljön. :)
2008. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van benne némi igazság, ezt nem is vitatnám. Próbálkozni kell és nem feladni, kitartás, sikerülni fog!
2008. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog. Nekem júniusban volt spontán vetélésem és szeptemberig lelki beteg voltam. Majd kiderült hogy pcom van. Na az betett. Azóta próbálok pozitívan gondolkodni, és nem foglalkozom a dologgal, a páromra és a családomra koncentrálok és bízom abban hogy egyszer talán sikerül. És most hogy 1 hónapja feladtam a dolgot mert reménytelennek tűnt az egész, lett egy halvány tesztem. Persze még ennek sem hiszek, mert nem akarok csalódni, majd megyek dokihoz (amúgy is kell a pco miatt) és ha ő azt mondja akkor boldog leszek.

Kívánom hogy túl tudd magad tenni rajta, és hogy mihamarabb összejöjjön a baba!!!!

2008. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Részvétem az elvesztett baba miatt.

De szerintem próbálj meg másra figyelni most,és közben élvezzétek egymást a pároddal,talán ne is akard görcsösen a másikat,mert ez is akadálya lehet.Egy kicsit próbálj mással foglalkozni,tereld el a gondolataidat,kösd le magad más tevékenységekkel,és meglátod hamar babás leszel megint.Ez lenne szerintem amúgy a gyógyír rá,ha a pocakodban éreznéd a gyermekedet.Pótolni persze senkit nem lehet,de fel kell dolgozni a gyászt,túl kell tenned magad rajt.Ha úgy érzed semmi nem segít,fordulj szakemberhez,vagy nézz be ide:www.angyalokszülei.hu.


Sok sikert,minden jót üdv

2008. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is keresztül mentem ezen, és teljesen soha nem lehet elfelejteni. De mindennek megvan az ideje! Próbálj valami hasznos esetleg karitatív dolgot csinálni, és ez eltereli kicsit a figyelmed a saját sebeidről!

Én kaptam egy könyvet, ami sokat segített, (már csak a bookline-on lehet megrendelni), "gyermekszületés természetfeletti módon" a címe.

Nagyon szorítok, hogy helyre tudj állni!

2008. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első vetélés után halottak napján vittem egy mécsest a családi sírhoz a meg sem született gyerekemnek,ezért az egyik ismerősöm le is hülyézett,nem értve meg a fájdalmamat.3 év telt el mire el tudtam Őt engedni és újra próbálkozni kezdtünk,ismét sikertelenül.:(Csak akkor kezdjétek újra,ha már képes vagy az új terhességre gondolni.Sokszor eszembe jut az első 2 terhességem,de ha ránézek a kisbabámra már nem fáj annyira az első 2,mert csak akkor próbálkoztunk vele is,amikor az előzőeket lélekben is elengedtem.Nem vagyunk egyformák.Te érzed,hogy készen állsz-e egy újabb próbára vagy inkább vársz még.
2008. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudom mit érzel, nekem sajnos már 5 missed ab-m volt. Amikor elvesztettük az első kisbabát nagyon féltem, hogy a következő terhességnél nehogy megint baj legyen. Ahhoz, hogy eltudjam fogadni a veszteségeket egy természetgyógyászt kerestem fel.

Azt sajnálom, hogy 5 kisbaba elvesztése után küldtek csak el egy egyszerű vérvételre amiből most kiderült, hogy sárgatest hormon elégtelenségem van.

Nálatok volt valamilyen vizsgálat?

Mi egy genetikust is felkerestünk /bár csak 2 baba elvesztése után ajánlják az orvosok nem tudom miért?/

ahol kideritették, hogy a protrombin génemmel is baj van.

Szerintem járjatok utána a dolgoknak és ha minden rendben van, könnyebben fog jönni a köv. terhesség.

Remélem minnél hamarabb ellátogat hozzátok a "gólya".

2008. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok.Én ugyan úgy voltam,mint a 7 válaszoló.Velünk tök gyúnyosan közölte a szongráfus,hogy nem kell kétségbeesni,mert csak 5 vetélés után küldenek szakrendelőbe.Mi ezért mondtuk az akkori dokimnak,hogy vizsgáltasson ki minket.A progeszteron szintemet is csak azért nézte meg,mert én külön kértem és igazam lett.Az új orvosom már tudta mit kell tennie.Az elő 3 hónapban kaptam a hormonpótlást és 2 vetélés után végre én is anya lettem.Te se add fel!
2008. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy soha nem teszed magad túl rajta. Én nem is akarom elfelejteni. Az a baba a szívemben mindíg velem marad. A fájdalom idővel /vagy egy új babával/ talán enyhülni fog, de teljesen nem múlik el soha.


Anyukám is hasonlóan járt 30 éve. Még mindíg fáj Neki...

2009. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!