Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este volt egy szokatlan...

Tegnap este volt egy szokatlan görcsöm az alhasamban. Lehetséges a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Volt már nekem bebeszélt mensi elmaradásom és tüneteim, de ilyet még nem éreztem. Itt a "görbém" de csak azt látjátok rajta mikor volt aktus és mikor mensi, mert igazából még nem vezetem rendesen.

[link]


Ez a görcs olyan fura volt, nem fájt igazán, csak kellemetlen volt, a mensi előtt sem szoktam görcsölni, csak alatta, előtte a derekam fáj. Azóta nem érzek semmit, talán egy kicsit fájdogál a cicim, de ha akarom érzem, ha akarom nem.

Kedden nem kellene megjönnie


2010. dec. 3. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha hőmérőznél okosabb lennél ám...

Így erre mit lehet mondani? Lehet, hogy beágyazódás volt a görcs, de lehet, hogy nem.

2010. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába hőmérőzök, ha nem tudom mit jelentenek az adatok. Elkezdtem, de írtam is, hogy nem lehet majd látni rajta semmit. Nézegetem itt a görbéket, amiket felraktok, de nem tudom mit láttok benne. Én csak egy halom számot.
2010. dec. 3. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor talán olvass utána a hőmérőzés hátterének. Persze nem muszáj ha nem érdekel, csak ha ennyire kíváncsi vagy, akkor nem árt, mert nagyon informatív. A google a barátod!
2010. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem nov.10-én volt az utolsó mens., és 22-én éreztem ovu-s fájdalmat. Nekem rákövetkező 9-10.napon éreztem görcsöt a méhembe,teljesen olyan volt mint mensikor.Elis keseredtem hogy talán még estére megjön vagy másnap(ilyen hamar?!),aztán azóta semmi, néha derekam fájdogál, a cicim nekem is csak kicsit fáj. én sem igen éreztem még ilyet. Krémes fehér folyás volt, már az sincs. Hétfő -kedd a nem várt nap.

Kíváncsi vagyok te mit élsz meg addig, és remélem ugy lesz ahogy szeretnéd.

2010. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!