Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondják hogy agyban dől el?

Azt mondják hogy agyban dől el?

Figyelt kérdés
Érdekes,a 8éves fiam mellé szeretnénk egy tesót már 5éve.Mit jelent szerintetek hogy agyban dől el?Mert én nem értem.
2011. jan. 31. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz rá akkor hamarabb jön. Állítólag ha stresszelsz rajta, akkor valami hormon termelődik ami gátolja a teherbeesést. Nem kamu, nézz utána neten nyugodtan :)
2011. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat! Eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Hónapokig nem jött össze, rendben, orvos. Mondta, hogy nálam minden rendben, de azért felírt peteérést segítő tablettát. Még mindig semmi. Vissza orvos, megint tabletta, próbálkozás, semmi. Akkor már 2 adag tabit szedtem, ami dupla peteérést idéz elő általában. Következő alkalommal 11 hónapja próbálkoztunk, adott beutalót a férjemnek sperma vizsgálatra, ha köv. hónapig nem esnék teherbe. A férjem állította, hogy csak nincs szerencsénk, korainak tartotta a vizsgálatot (bár sztem inkább csak az önérzete, az ő spermája nem lehet rossz, kevés). Akkor elegem lett, mondtam, hogy nincs több vizsgálat, se neki, se nekem, és elkönyveltem, hogy nem lehet gyerekem. Sírtam sokat, szomorkodtam, az utolsó adag peteérős tabikat be se vettem. Teljesen meggyőztem magam, hogy a természet így akarta, ez van, nem tudok mit csinálni. Aztán 5 napja késett. Megvettem a leggagyibb tesztet mondván, minek költsek rá dupla annyit, ha úgyis negatív. És pozitív lett. :) Egy év után jött össze.

Ezzel nem azt mondom, hogy te is hitesd el magaddal ezt a butaságot! Csak valóban le kell állni az agyadnak a témáról, mert ahogy az előző hszben írták, ettől nehezen fog összejönni. Ha még nem voltatok kivizsgáláson, azt mindenképp!

2011. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rágörcsölök,lehet néha tulságosan is,persze nem hagyom hogy ez töltse ki a gondolataimat,hisz mint mondtam van egy fiam,akit imádok.De milyen érdekes hogy ö jött hamar(persze nem görcsöltem)a tesó pedig várat magára.Nehéz nem gondolni rá..
2011. jan. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!