Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondják a pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják a pasik egy nőre, hogy rossz az ágyban?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy van aki rosszul cumizik, mert hogy lehet azt rosszul? Vagy, hogy szex közben mit tud csinálni, amire azt mondjátok, hogy nem volt jó vele?
2010. okt. 6. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

"szex közben mit tud csinálni, amire azt mondjátok, hogy nem volt jó vele" hát pl semmit, csak fekszik ott mint egy odvas fa és üveges szemekkel bámul ki a fejéből. semmi aktivitás, semmi együttműködés csak tűri hogy történjenek a dolgok.

Cumizni is lehet rosszul, bár ahhoz már nagyon bénának kell sztem lenne, szerencsére én még nem találkoztam ilyennel. de pl ha vkinek a nagy fogai mindig beleakadnának a makkomba:o hát nem lennék boldog. vagy ha közben öklendezik a csaj. ha nem bírja inkább ne csinálja,de ne fuldokoljon.

2010. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az is ebbe számít nálatok, ha a partner nem ad semmi hangot szex közben? Vagyis nem nyögdécsel.
2010. okt. 6. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen rendben van, csak mutassa, hogy benne van, élvezi, akarja, tesz érte.
2010. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

ha nem érzi úgy hogy hangot kell adnia az élvezetének, akkor színéskedésből ne nyögjön.

de azért ne folytsa magába a dolgokat. nyugodtan engedje el magát, ha akar nyögjön, ha akar sikítson,de ha nem érez rá késztetést akkor legyen csendes csak ne játsza meg magát (ne fojtsa vissza/ne nyögjön ha nem érzi úgy)

volt olyan csajom, aki olyan hangosan nyögött, hogy azon gondolkodtam, hogy a szomszédok egyszer átjönnek éjszaka és betöik a száját valamivel. de volt olyan barátnőm is, aki meg olyan kis csendes volt, hogy néha azon gondolkodtam, hogy vajon él-e még miközben hátulról tevékenykedtem.

én személy szerint szeretem, ha ad ki hangod egy lány,de tényleg ne legyen nagyon mű, és extrám hangos se, mert az már elveszi a figyelmet, meg azon agyalsz, hogy mikor szabadítják rád az erkölcsrendészetet:P

2010. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orálisnál szerintem nehéz eldönteni h. rossz az ágyban,mert mindnekinek más a jó.Szexben tény h. nem szeretik a fiúk a deszkaként fekvő lányokat.Én nem tudom jó vagyok e az ágyban,de pl én nem élvezem a lovagló pózt és a páromnak sem tudom úgy csinálni ilyenkor h. ő élvezze,de pl hátulról nagyon élvezi de ott nekem nem kell semmit csinálni és így is jó neki, bár én azért szoktam néha mozogni ha még bírom,de ha már nagyon kivagyokakkor csak tartom magam és kész :-)
2010. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én olyan gátlásos vagyok, hogy sokáig még levetkőzni is szégyelltem a barátom elött, pedig nem vagyok kövér meg semmi olyan ,amit nem mernék mutatni. A melltartót se mertem levenni sokáig, mert elég kicsi a mellem, na ezt szégyelltem. Nyögdécselést meg egyszerüen ha kéne egy nagyot sóhajtanom vagy valami, akkor vissza tartom ,mert nem merem elengedni magam. Még nem mondta a barátom, de félek, hogy elég rossznak gondol.
2010. okt. 6. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elképzelni hogy egy nő rossul szop,akkor azt sem tudod elképzelni hogy egy férfi rosszul nyal.Ez egy perfect világ.
2010. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor rossz, ha fekszik mint egy darab fa...

Ha nem aktív partner az ágyban.


Az amit Te írsz, az nem tartozik ide szerintem.

Neked az önbizalmad minimális. Azon kéne dolgoznod. Az meg nem egy nagy vasziszdasz.

2010. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!