Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már október óta próbálkozunk...

Már október óta próbálkozunk a teherbeeséssel, de semmi eredménye. A baj az lehet, hogy minden szeretkezés után egyszerűen kifolyik a sperma a hüvelyemből. Mindenképp elmegyek orvoshoz, de előtte kiváncsi vagyok a véleményekre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és soha nem szedtem fogamzásgátlót.Tudom,hogy sokan évekig próbálkoznak,de én aggódom,hogy nem lehet gyerekem.
2011. jan. 31. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Valamennyi így is bent marad, de nem biztos, hogy az elég, meg jól kell időzíteni is.Én párnát szoktam tenni a fenekem alá utána....

Ez még nem olyan sok idő amúgy sem, ne aggódj.Innentől inkább tedd oda a kezed és ne engedd kifolyni őket és legalább fél órán át ne kelj fel az ágyból, ha bírod a gyertya állást az sem árt.

2011. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Minden nőnek kifolyik a sperma a hüvelyéből minden szeretkezésnél, akkor is, ha fejen állva közösülnek. Ez biztos, hogy nem lehet a gond. A megtermékenyüléshez egyetlen hímivarsejt kell, az pedig az első lökettel bejut a méhszájon át a méhbe. Több százmillió másik meg kifolyik, ez az élet rendje. Csak a legrátermettebb jut el a petéhez.


Illetve ki mondta, hogy gond van? Gond akkor van, ha egy év védekezésmentes és rendszeres szexuális élet mellett sem jön a baba. Ti még csak 4 hónapja próbálkoztok, ez semmi.

2011. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is októberben kezdtem. Hasonló "problémám" van nekem is. Nem tudom, hogyan helyezkedjek, hogy ne folyjon ki belőlem. Én is párnát teszek a fenekem alá, a lábaimat meg fel a falra. Miután összezárul a "bejárat", már leveszem a lábam, mert akkor már fekve sem folyik ki semmi, csak amikor felállok.

Azon szoktam gondolkodni, hogy vajon mennyi ideig maradjak fekve. Valakinek van javaslata?

2011. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Picike tévedésben vagytok. Nem azért hasznos aktus után feküdni, hog a hüvelyből ne folyjon ki az ondó, hínem azért, hogy ami bejutott a méhbe az első lökettel, annak sima útja legyen a petevezetékben egészen a petéig. A kifolyt spermát hagyjátok már, nem érdekes.


Feküdni egyébként lehet akár egész éjjel is az aktus után, vagy csak félóráig, amennyi benneteket megnyugtat.

2011. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát,ha ez megnyugtat benneteket,nekem éppen az a bajom,hogy nem folyik ki belőlem semmi,és már kezdek kétségbe esni,hogy nincs talán elég sperma,azért nem folyik ki???Fél éve próbálkozunk,de belőlem soha,semennyi se jön ki.Az előző kapcsolatomban belőlem is csak úgy folyt,még másnap is,de most semmi,és nagyon meg vagyok ijedve,hogy ez gond lehet.
2011. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: amikor a párod önkielégít, akkor van spermája, vagy száraz az orgazmusa? Mert van olyan betegség, amikor a sperma nem kifelé jön, hanem a húgyhólyag felé távozik.
2011. febr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
01:55 Szia! Igen van,csak kevés.Szerintem..
2011. febr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahoz,hogy terhes legyél a párodnak a huvelyed legmelyebe kell spriccelnie a spermat.Utana neked legalább fél órát fekve kell maradni.Akkor lesz elég idejük megtalalni az utat a pete sejt fele.A spermak egy-harom óra alatt érnek el a megtermekenyites helyére.
2022. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!