Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is kifolyik a sperma a...

Másnak is kifolyik a sperma a hüvelyéböl szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Ezt nem igazán merem mástol megkérdezni ezért itt teszem. 14 hónapja próbálkozunk eredménytelenül. Másnak is így van, hogy utána egy adag akkor is ki jön ,hogy nem kelek fel az ágybol? Csak rendes válaszokt kérnék! Előre is köszi mindenkinek!
2009. aug. 14. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát jobb is hogy csak ide teszed fel a kérdést. Igen kifolyik.igaz volt olyan hogy a páromnak kevesebb volt és feküdtem egy darabig és aztán nem folyt ki. de álltalában kifolyik.de az nem is érdekes. ha a párod spermája jóminöségüek akkor simán marad annyi bent ami elég egy gyerekhez.
2009. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
A szeretkezés után, amíg az orgazmustól összehízódott izmok lezárják a hüvelyt, addig nem folyik ki a sperma. Ez nálam kb. öt-húsz perc. Utána ami nem jutott fel a méhbe, illetve az ondófolyadék kifolyik, mert van gravitáció
2009. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyám :D

kedves válaszolók, nem kérdező! Egyetlenegy darab spermium termékenyíti meg a petesejtet, nem pedig 600. A többi természetes hogy kijön. Nem szívódik fel....

2009. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Igen kifolyik, hisz az összes minden nem maradhat bennünk.


De hadd kérdezzem meg, ez hogy lehet hogy csak már gyermektervezésnél tapasztalod ezt?? Eddig tán mindig gumit használtatok, vagy nem értem???

2009. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kifolyik.Ez teljesen normális.Nem azért nem jön a babó.Ha úgy alszol el,hogy nem mész előte a wc-re reggel ki fog jönni ez nem tud felszívódni.Amelyik ügyi volt az elúszik a petéig amelyik nem az lecsúszik a wc-n.
2009. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a hülye kérdés miatt akinek baja van vele. Nem óvszerrel szeretkeztünk és a gravitációt is tanultam! Csak én úgy érzem főleg mióta babát akarunk,hogy nekem rögtön ki is folyik az egész.
2009. aug. 14. 18:59
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
gravitáció!!!hova a fenébe tűnne agy?
2009. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Van orgazmusod? Ha nincs, akkor sokkal hamarabb kifolyik. De lehet hogy csak úgy görcsölsz a gyerekre, hogy már mindenfélét képzelsz. Nyugi, ne vedd el szeretkezés varázsát. Összejön a gyerek előbb-utóbb úgyis.
2009. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne hülye kérdés?Ezért van ez az oldal!Amúgy meg ha nincs egészségügyi gondotok a görcsölés miatt nem jön a baba.Nem azért mert kifolyik.Sok sikert és csak nyugodtan.Akkor jön majd mikor nem számítotok rá vagy mikor nem lesz alkalmas anyagi gond vagy lakásvásárlás..Jönni fog!!!!:)
2009. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen kifolyik. Van úgy, hogy másnap.:)

De az már nem is igazán a hadsereg, ami ütőképes...hanem a hordalékanyag, amiben utaztak.

2009. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!