Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért írják rá a terhességi...

Azért írják rá a terhességi tesztekre, hogy a kimaradt menstruáció első napjától. Mert, akkor már biztos hogy kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
a kérdésemet, úgy értem, hogy ha mondjuk a menstruáció előtt pár nappal történt meg az aktus, és ha akkor megtermékenyül egy petesejt, akkor attól még megjöhet és a teszt már kimutatná? vagy ha nem jön meg, DE még nem telt le a 10 nap, Akkor is kitudja mutatni a teszt?
2009. febr. 7. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki babát szeretne az ovuláció napján(+/- 1-2nap)van együtt a párjával. Rá 2hétre kb. vagy menzeszel vagy nem. Mert kb.2hét a beágyazódás. Ha megjön nem terhes(elvileg).Ezért van a elmaradt menzi első napján ill. napjától lehet tesztelni.
2009. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
elfelejtettem írni:itt már olvastam olyat aki előbb tesztelt halvány pozitívat.
2009. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen terhességet nyilván nem mutatja még ki a teszt. A teszt használati útmutatója az alapján készül, hogy a nők nagy többsége a középidő táján esik teherbe, és rájuk már igaz ez a megállapítás. Vannak ettől eltérések, de inkább az gyakoribb, hogy az előző vérzés után nem sokkal esik teherbe valaki. Akiknek a kimaradás után 10-12 nappal később válik pozitívvá a tesztje tartoznak az általad említett körbe, de nincsenek ők azért annyira nagyon sokan.
2009. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az utolso valaszadoval. En pont igy jartam novemberbe. A nem vart mensim napjan negativ volt a tesz meg ra par napra is. Mar fel is adtam a remenyt, hogy nincs baba. Aztan vartam csak vartam a mensimet. A nem vart napjatol ket hetre ra csinaltam egy tesztet ismet es az mar pozitiv lett. Nem figyeltem a peteeresemet de igy arra tudok gyanakodni, hogy nallam nem kozepidoben fogant a baba, hanem utanna.
2009. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Vannak olyan tesztek amik 3 napos terhességet is kimutatnak!Sőt állítólag van olyan is ami pár órásat is!

Próbáld azt! De én is úgy jártam, hogy nekem megjött rendesen ezért nem csináltam tesztet, következő hónapban is megvolt de akkor csak 3napig! elmentem orvoshoz és 8 hetes terhes voltam!

2009. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha félidőben volt pé-d akkor kimutatja a nemvárt napján vagy utána 1-2 nappal. Ha később volt, akkor persze nem mutathatja ki. Nekem pl mult hónapban hamarabb volt pé-m és így már a 22. napon erős pozitívat teszteltem!
2009. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tesztelést a beágyazódás napjától számított 2-3. napon lehet elkezdeni, mert ekkor kezd el a szervezet HCG-t termelni és a teszt ezt a hormont mutatja ki. A beágyazódás a fogantatástól számított 8-12 nap múlva fejeződik be. Fogantatás pedig CSAK akkor lehet, amikor tüszőrepedés van. Hogy a tüszője kinek mikor reped meg? A többségnek két mensi közt félúton kb, (a nemvárt első nepjától kell 1-16-ot visszaszámolni) de ez az átlag, simán lehet másnak máskor, sőt van extra peteérés is.
2009. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!