Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missedet utáni első menstruáci...

Missedet utáni első menstruáció után mihez számolod a peteérést?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem igazán számolgattam. Ahogy a doki azt mondta, hogy lehet próbálkozni, mi összehoztuk a gyerkőcöt. Utólag néztem, hogy vettem egy átlagos ciklust és ahhoz néztem, hogy kb. mikor volt peteérésem, az pedig véletlenül éppen egybeesett azzal a hétvégével ami előtt a doki áldását adta a próbálkozásra. :) Egyébként sok helyen olvastam, hallottam, hogy ilyenkor könnyebb teherbe esni, mert a szervezet még "emlékszik" a terhességre. Kívánom, hogy mihamarabb egészséged babád legyen! Amúgy szerintem ugyanazt a ciklust vedd alapul, mint a terhességed előtt, mást úgysem nagyon tudsz. Senki nem tudja megmondani, hogy miben változott a szervezeted a terhesség miatt.
2011. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átlagos ciklushosszodból indulj ki és ahhoz nézd. Javaslom az LH tesztet vagy ovulációs mikroszkópot, így nagyjából be tudod majd lőni:)
2011. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!