Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikkezelésem volt, normál...

Lombikkezelésem volt, normál esetben most kedden kellett volna, hogy megjöjjön a mensi. A ma reggeli tesztem negatív, de menstruációnak nyoma sincs, érzésem sincs. Lehet, hogy téved a teszt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem téved, hanem az lehet, hogy még nincs elég HCG a szervezetedben vagy nem volt elég érzékeny a teszt amit csináltál. A késének több oka is lehet, nem mindenkinek pozi a teszt az elmaradt mensi első napján. Sztem tesztelj pár nap múlva, akkor kiderül, mizu odabenn! Sztem a 10-es Clearblue-t válaszd következőre, a 25-ös (pl. Lily) sokaknak csak 1 héttel a nemvárt után mutatta ki a bébit.
2009. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy kedden kellett volna megjönnie és ma teszteltél negát. Mindenesetre ha nincs mensi, jövő kedden próbáld újra véleményem szerint és menj dokihoz bármi az eredmény.

Első voltam, üdv és sok sikert!

2009. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. febr. 7. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Clearblue 50es,de nagyon megbizható;)
2009. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!