Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CSászár metszés után mennyi...

CSászár metszés után mennyi időt ajánlatos várni egy újjabb terhességgel?

Figyelt kérdés

Párommal minél elöbb szeretnénk kistesót, de azért nem akarunk nagyot kockáztatni, hogy esetleg baj legyen.


Köszi előre is a válaszokat!


6hós kisfiú anyukája


2009. febr. 7. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, van aki fél évet van aki egy évet mond. Van olyan is aki hamarabb teherbe esett mint fél év, és még sem volt semmi gondja. Szerintem ha nincs különösebb problémád lassacskán lehet próbálkozni.
2009. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 hónapos volt amikor terhes lettem a másik kislányommal. Nekem nem volt semmi gond és a második kislány természetes úton születt.
2009. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én is csaszis vagyok, nekünk 2 évet mondott a doki, hogy az az "elegáns". Mi többet szeretnénk, szóval, jobban vigyázunk a poci falára :-)
2009. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem egy évet mondott a doki

2009. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!