Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco-s évi 4-6mensivel (tehát...

Pco-s évi 4-6mensivel (tehát ennyi peteéréssel) annak is érdemes hőmérőzni? Hasonló cipőben járók, néztétek valahogy h mikor kéne serénykedni?

Figyelt kérdés
szeretnék teherbe esni,ovutsztet nem vennék,mert nem olyan olcsó h minden hóban tesztelgessek,nagyrész feleslegesen.van h 4hónapig nincs meg...hőmérőzés beválhat?
2011. febr. 2. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is PCOS vagyok. Lehet kezelni a betegséget, peteérést elősegíteni (Aviva torna, diéta). A ovuteszt is megoldható, nekem PG56-os ovumikroszkópom van. Működik és csak egyszer kellett megvennem. Hőmérőzöm is, jól látszik, ha van változás, bár még mindig vannak hónapok, hogy nincs peteérésem, de ez is látszik, főleg mikroszkóppal párhuzamosan. SZerintem elsősorban a helyzet javításán dolgozz, ellenőriztesd az inzulinszinted, hormon (tesztoszteron) szintjeid is, mert sajnos (nálam is) vetéléshez vezethet, ha magas. Sok sikert, kitartást és végül babát kívánok mindannyiunknak! :)
2011. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

nekem csodával határos módon van már egy kisfiam.2010májusában született. 3hónapos terhes voltam mikor kiderült...hisz ha kimaradt nem ez volt az első gondolatom és annyira elhitették velem az orvosok hogy szinte semmi esélyem spontán teherbe esni.semmi tünetem nem volt(rosszullét vagy akármi)fél évre a fogamzásgátló elhagyása után augusztusban lettem terhes,ugy,hogy addig 2009ben 3 mensim volt.egy csoda:D

szeretnék kistesót mielőbb,hogy ugy menjek vissza dolgozni hogy megvan a 2 ervezet gyermek,ne visszamegyek aztán fél év mulva ujra szülni,senkinek nem lenne jó.

persze tudom,hogy lehet h most évekig nem fog sikerülni,de ha ugy alakul h nem jön össze már nem megyek lombikra vagy ilyesmi...akkor örülök az én kis csodababámnak,aki már 8,5hós

2011. febr. 3. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is a csodával határos modon van egy fiam,évi 5 mensivel lett,én is elég késön tudtam meg,hasonloan jártunk látom.most sincs mensim amugy csak ritkán,de ennek ellenére mérem,mert attol bajom nem lehet,hátha egyszer mutat valamit,mondjuk én járok orvoshoz szoval szedek gyogyszert hgoy rendben legyek végre,szóval lehet nem célravezetö de én mérem.
2011. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!