Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kései peteéréssel kapcsolatos...

Kései peteéréssel kapcsolatos kérdés. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
31 napos ciklusaim vannak.Holnap kellene megjönnie,de szeptember 9-10-én(ciklusom 27-27.napján)volt ovus fájásom és tojásfehérjés nyákom.Most akkor így is holnapra nem várom vagy elcsúszik 14 napot.Ha sikerült a megtermékenyítés akkor van elég ideje beágyazódni holnapig?
2011. szept. 13. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha elindult a folyamat akkor nem jön meg a mensid.
2011. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál!:)

Csak azért kérdezem mert azt mondják hogy kb a 12. napig tart a beágyazódás és akkor is be tud ágyazódni ha én még csak kb. 4-ik napon járok?

Ja és 27-28.ciklusnapot akartam írni:)

2011. szept. 13. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is késői peteérésem van általában mindig,nekem 28 napos ciklusaim vannak,és a peteérésem a 23.napon volt mikor terhes lettem.Ez a dolog utalhat sárgatestproblémára,nekem így volt,ezért gyógyszert kellett használnom a 13.hétig.6 hétig vérezgettem,ezért is kellett a gyógyszer.

Az első válaszolónak igaza van,ha elindult a folyamat,nem fog megjönni.

2011. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem annyira késöi peteérésem volt, h a ciklus 30 vagy 31. napján estem teherbe. Nem éreztem soha, h mikor van peteérésem. Nem jött meg, és elég sokára derült ki, h terhes vagyok. Papír szerint 4 héttel idösebb volt a baba, mint uh szerint. A késöi peteérés miatt.

Természetesen, ha elindult a folyamat, akkor nem fog megjönni. És minden rendben van odabent!

2011. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uhhh,nagyon szépen köszönöm a válaszokat,akkor még reménykedek:)

Kedves utolsó megkérdezhetem hogy neked hány napos ciklusaid voltak?

De várok még válaszokat!:)

2011. szept. 13. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Nos, ez már nem most volt, de nagyjából 30-33 naposak voltak. 30 alatt sose volt, de nem volt 35nél hosszabb. Ha hosszabb volt, akkor terhes voltam. :)

2011. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!