Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napos ciklus esetén a 19...

27 napos ciklus esetén a 19 dik napon sok átlátszó folyás az már a mensit jelzi? Ilyenkor nálam szárazság szokott lenni most meg úgy érzem mintha be pisiltem volna.

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 10:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Még ez mellett erős görcseim vannak, teljesen úgy érzem magamat mint mensi előtt 1 nappal, ennyivel csak nem lessz rövidebb a ciklusom amikor mindig 27,28 napra jön meg
2009. febr. 8. 10:22
 2/5 A kérdező kommentje:
segitsetek csajok kérlek titeket most voltam pisilni és amikor meg töröltem magamat egy barna folt volt a papiron én soha nem szoktam barnázni
2009. febr. 8. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A barna folt lehet beágyazódástól is! A megjön érzést már én is napokkal nem várt előtt éreztem, és nekem is sok fehér folyásom lett! Pozitívat teszteltem, neked is ezt kívánom! Megy a drukk!:)
2009. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,aranyos vagy de nekem átlátszó a folyásom mint a viz de nagyon sok ilyen sok még soha nem volt,álitólag a vizes folyás a mensit jelzi de a 19 napon?
2009. febr. 8. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Van akinél a mensit jelzi, de ez nem törvényszerű, a 19. napon szerintem nem a közelgő mensit jelezné már, ahhoz azért még korán van. Én inkább babára tippelnék, de ne kiabáljuk el!Drukkolok:)
2009. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!