Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Testápolószerű folyás a...

Testápolószerű folyás a ciklus 19. napján? Még soha életemben nem volt ilyenem. Teljesen szagtalan, de jó sok!

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy okozhatja a hüvely természetes savasságának felborulása pl. savas hüvelyöblítők miatt (lactacid-ot használok már legalább 10 éve), de lehet a terhesség miatt felborult hormonháztartás következménye is.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2011. febr. 26. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Ez termékeny nyáktípus, nincs vele semmi baj. Lehet, hogy mostanában van az ovulációd. Hány naposak a ciklusaid?
2011. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
27 naposak. de eddig mindig tojásfehérjés volt. soha nem is láttam még ilyen testápolószerűt! azért most hanyagolom a tejsavas mosakodógélt, hátha attól van
2011. febr. 26. 14:54
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Attól, hogy eddig nem volt ilyen nyákod, most még lehet. Alapból ez is teljesen normális.

Nem előző este voltatok együtt a pároddal? Attól is lehet, hogy összekeveredik a te nyákoddal az ő ondója...


Nem hinném, hogy a lactacid okozza, főleg hogy 10 éve használod...


Peteérés akkor már meglehetett, de az is lehet, hogy szabálytalan ez a ciklus, majd kiderül.


Minden esetre az, hogy babát vársz, vagy sem, ebből nem fog kiderülni, terhesség alatt bármilyen nyák előfordulhat...


Azért szurkolok.

2011. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen van és nem tudom mire vélni.. bárcsak baba lenne!
2011. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Remélem tudok segíteni:)

Nekem is testápoló szerű fehér folyásom volt középidő után picivel,holnaputánra nem vártam.Ma este 25-sel teszteltem pozitívat:))))))

Szerintem esélyesek vagytok:)Szorítok!

2011. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
de jó ilyen jó hírt hallani! Gratulálok és jó egészséget kívánok!
2011. febr. 28. 06:25
 7/22 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen!Szorítunk Nektek,írjátok majd meg mi a helyzet!;)
2011. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

és meddig tartott ez a testápolószerű folyás? enyhült, elmúlt? ha igen, mikor?

köszi!

2011. febr. 28. 13:30
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ovu után kezdődött minimálisan,aztán múlt hét közepén volt egy nap mikor szabályosan futottam a Wcre annyira éreztem,akkor egy nagyobb mennyiség,most is van de jóval kevesebb:))

Mást nem érzek csak határtalan boldogságot!

Szorítok Nektek!!!:)

2011. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nekem elmúlt a fehér folyásom. olyan gyorsan, ahogy jött. érdekes.
2011. márc. 2. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!