Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dunaújvárosi lelkiismeretes...

Dunaújvárosi lelkiismeretes nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Megbízható, figyelmes, alapos, nőgyógyászt keresek! Még csak 1 éve élek Dunaújvárosban, és Pestre feljárkálni nem szeretnék, ezért ha ismertek jó nőgyógyászt, légyszi írjátok meg! Előre is köszi!!!
2009. febr. 8. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sokan dícsérik a Barna Andrást és a Barabás Józsefet ők mindketten fiatalok és nagyon aranyosak+tudják is a dolgukat.Én nem náluk szültem de még bentvoltam a korházban mindig rámnéztek mindketten,mondjuk a Barna bent volt a császáromnál mert 2 doki kell és ő volt a másik.Nem tudom van-e magánrendelőjük ,de a kupolába szoktak lenni.
2009. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Dr.Kohut László! Nagyon rendes és kedves! Nála szültem a fiam!!
2009. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippeiteket, hamarosan kikötök valamelyik dokinál!
2009. febr. 9. 08:45
 4/10 anonim ***** válasza:
én a Barnához járok 3 éve nagyon rendes doki magánrendelöje nincsen de én 5000ftot szoktam adni neki a rákszürésre meg a méhultrahangot is szoktam vele csináltatni és a korházban fogadd.meg beszélem vele az idöpontott és szinte nem is kell várnom egyböl fogad.
2009. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi, én is rá gondoltam, valahogy ő lett szimpi..nem tudom mi alapján :D
2009. febr. 10. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Dr. Kolos János, nagyon lelkiismeretes
2009. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

A feleségem most szült a dújvárosi Szt. Panthaleonban. Kedvesek és aranyosak voltak a dokik, akik aznap ügyeletben voltak, de mivel szándékosan nem volt fogadott orvosunk, így a kötelező vizsgálásokon kívül csak Dr. Barna András volt, aki foglalkozott is feleségem vajúdásával. Ő adatott egy injekciót, aminek nem tudom mi volt a neve, de azt mondta, vízválasztó. Ha már jönnének a tolófájások, begyorsítja a szülélst, különben meg leállítja. Mondjuk ártani nem használt:)


De az igazi ORVOS (így csupa nagybetűkkel:) DR. BARÁTH KÁROLY!!! Bocs, hogy "kiabálok", de Baráth dokiról, így a szülés után csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni. Egy igazi úriember (ahogy a védőnőnk is mondta róla).


Feleségem is abszolút elégedett volt vele. Valószínűleg a második gyerekünknél már ő lesz a fogadott orvosunk és 4D-s UH-ra is csak hozzá megyünk majd!

2010. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nem találtam lelkiismeretes nőgyógyászt Dunaújvárosban. A Kohuttól pedig egyenesen óvlak! Ne, hozzá ne menj, nem lelkiismeretes, nem vette észre időben, hogy probléma van a babánkkal, a 32. héten meghalt Angyalkánk. Én a lábam nem teszem be többet a dunaújvárosi kórház szülészetére, de te tudod! Az ultrahang készülék sokszor rossz és 2D-s vacak. Én hiszem, ha jó készülék lenne, talán még ma is élne a babánk, mert előbb észrevehette volna egy orvos, de nem a Kohut. Bánom, hogy ő volt az orvosom. A Medve sem volt a helyzet magaslatán és a Bazsa sem. Nem hiszem, hogy a helyzet magaslatán voltak, mert elveszettük a babánkat.
2010. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dodink13 válasza:
12hetes kismama vagyok.Sajna én sem tudom kit válasszak,ha választok egyáltalán.Kapusnál régen voltam magánrendelésen,nem volt vele gondom. Barnát,meg a Baráth dokit tényleg sokan dicsérik.Bazsa meg fizethetetlen,Kohut egy pénzéhes és bunkó volt velem.Sok sikert!
2010. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bazsa egy hentes nem pedig orvos!!!


Menszesz közben akart engem megműteni amit nem szabad sőt hatalmas a fertőzés kockázata.

Amitől egy Pesti Magánorvos mentett meg..

2012. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!