Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délpesten található normális,...

Délpesten található normális, lelkiismeretes nőgyógyász akivel kivizsgáltathatnám az alapoktól, hogy mi lehet az oka hogy nem jön a baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! én csak nőgyógyász tudok, nem tudom foglalkozik e ezzel, Dr. Tracheh Viktornak hívják (ejtsd tarheh, ne mtudom jól írtam e le.) nagyon kedves még viszoglany fiatal, és lelkiismeretes. Dél-pesti kórházban megtalálod, ha érdekel, de tanácsot is tudsz tőle kérni!
2009. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dr. Templom Józsefet tudom ajánlani. Igaz neki csak a magánrendelése van a XVIII. kerületben, egyébként a Péterfy kórházhoz tartozik. Szerintem nagyon lelkiismeretes, reiki mester. Nekem sem jött a baba, nem volt ciklusom...Ő derítette ki, mi bajom és már a második hónapban terhes lettem, bár ez a baba sajnos elment, de rá fél évre ismét sikerült és ma már van egy 7,5 hónapos kislányom. Ha érdekel, priviben megadom az elérhetőségeit.

2009. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megadnád az elérhetőségét? köszi előre is!!!
2009. aug. 8. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hétfőn és szerdán 15-19 óra között rendel, pénteken 9-12 óra között. Ez a magánrendelése. Tel: 295-4625 ill. 30/940-3644, rendelési időben hívható. A rendelő Pestimre központban, a Pestimrei Közösségi Házban van (Vasút u. talán 48.).


Sok sikert.

2009. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!