Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 7-én volt meg utoljár...

December 7-én volt meg utoljára a menstruációm, azóta sajnos nem. Tegnapra vártam a februárit de ismét elmaradt és most olyan mindjárt megjön érzésem van ismét akár csak előző hónapban, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A melleim kicsit feszülnek és a picit érzékenyebbek is. (keményebbnek érzem őket) A hasam eléggé puffadt és azt hittem biztosan azért mert elmaradt de hamarosan úgyis megjön ... de sajnos nem. Január elején voltunk együtt a párommal és utána el is maradt. Most kicsit vizesebb a folyásom, néha picit sárgásabb színű. (de nincs kellemetlen szaga v ilyesmi.) Úgy érzem, hogy bármelyik pillanatban megjöhet de hiába várom ... Voltam már korábban dokinál azt mondta Ő egyelőre nem tudott kitapintani terhességet és a tesztek is negatívak lettek. De akkor nem értem miért jönnek elő ezek a terhességre utaló tünetek? ráadásul még folyadék is folyik a mellemből ha megnyomom. Ti, hogy látjátok? terhességre utalnak ezek a tünetek?
2009. febr. 8. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor most december 7 volt az utolsó mensid?Mert akkor szerintem már vissza kellett volna menned a dokihoz.Valami gubanc van,ha terhes nem vagy.A tünetek utalhatnak arra is,meg valami hormonzavarra,vagy sok minden másra is.

Menj orvoshoz mielőbb,de előtte csinálj még egy tesztet.

2009. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A folyadék a melledből valószínű valamilyen hormonproblémára utal én úgy tudom. De keresd fel megint a dokidat,mert ez nem normális pláne ha nem vagy terhes.
2009. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát kb 3 hét késés után voltam dokinál. azt mondta, hogy nem tud kitapintani terhességet de lehet, hogy azért mert még annyira pici. csináltam két tesztet. az elsőt 4 nap késéssel a másodikat pedig 13 v 14 nap késéssel. mind2 negatív lett. bár nem tudom az mennyire számít, hogy január 1-én voltunk együtt a párommal és január 7-re vártam a mensim. de védekeztünk is egyébként, az elején volt úgy, hogy egy pár percig nem. de utána gumióvszert használtunk. viszont a folyásomon észrevettem, hogy teljesen "felborult" hol barnás, hol sárgás hol véres csíkokat látok benne. van amikor bő fehér folyásom van és van amikor vizesebb, színtelen. a méhemet nagyobbnak érzem picit ... nagyon félek. :(
2009. febr. 8. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is hasonlóan kezdődött és a vége cyszta lett, csak nekem fájt is néha a pocim! kaptam gyogyszert majd helyreállt! menj minél hamarabb dokihoz! és ha a mostani dokid még mindig nem mond semmit akkor keress másikat! mert ez nem normális állapot!
2009. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félned!A legtöbb amit tehetsz hogy elmész orvoshoz,ne halogasd semmiféleképpen mert csak ijeszgeted magad.az orvos biztosan meg tudja mondani ennyi idő elteltével mi a probléma,csak minden tünetet mondjál el neki.
2009. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! de a mellemet miért érzem néha keményebbnek, vagy miért érzem azt h feszülnek? vagy ez is a cisztához kapcsolódik?
2009. febr. 8. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem, a prolaktin probléma miatt volt, hogy az egyik mensitől a másikig fájtak a cickóim (de nem jött belőle semmi), több hónapon keresztül. Mutasd meg magad egy másik dokinak, ha ez nem foglalkozik veled érdemben!
2009. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
holnapra kaptam időpontot magánrendelésre az biztosabb. az előző doki nem igazán foglalkozott velem. de mivel még elég fiatal vagyok (18) úgy gondoltam, hogy ha észlelt volna vmit ami terhességre utal csak nem engedett volna el nyugodt szívvel ennyivel. remélem holnap már többet tudnak mondani. többen említették az álterhességet is mivel nagyon félek attól, hogy esetleg terhes vagyok. az elmúlt 1 hónapom állandó idegeskedéssel telt el. de holnap végre mindent megtudok, csak gondoltam előtte még itt kaphatok néhány választ a kérdéseimre ... és nagyon köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!
2009. febr. 8. 18:36
 9/9 A kérdező kommentje:
elnézést azt kihagytam, hogy másik dokitól kaptam időpontot. Édesanyám nőgyógyászához megyek el.
2009. febr. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!