Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így mikor kezdjük el?

Így mikor kezdjük el?

Figyelt kérdés

Szóval idén szeretnénk nekilátni a férjemmel a baba "készítésnek"! Annyi a gond, hogy sajnos a GYED-em miatt nem lenne jó, ha idén meg is szülnék, tehát leghamarabb januárban. Nem tudom,hogy már áprilisban elkezdjük, vagy csak májusban! A mensim árpilis 14.-e körül jön meg elvileg. Ettől függetlenül a 40 hetet április elejétől számoljam, vagy a mensi első napjától. Feltéve, ha elsőre összejön. Van aki azt mondja, hogy várjuk meg a májust, biztos, ami tuti, van aki meg azt,hogy nyugodtan kezdjük el áprilisban, mert 25-30% esély van "csak", hogy elsőre összejön!

köszi


2011. febr. 4. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok, ha biztosra akartok menni. Nekem bejött a baba az elsőre,pedig csak 2-szer nem védekeztünk.
2011. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!