Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra készülünk ezekkel az...

Lombikra készülünk ezekkel az eredményekkel. Mit gondoltok? Sikeres lesz vagy el se kezdjük? Csak hétfőn tudok az orvosommal beszélni.

Figyelt kérdés

anti-TPO 93,79 lU/ml,

TSH 0,04 mlU/ml,

fT4 26,02 pmol/l,

fT3 8,12pmol/l


2011. szept. 16. 20:09
 1/9 sumergo ***** válasza:

Az ATPO-m sokkal több volt, ami ugye rosszabb eredmény, de igazából a lombikot nem befolyásolja, a többi pedig nagyjából ennyi, az utolsó lombikomnál, aminek az eredménye itt mocorog a pocimban!


32+5 hkm

2011. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
szerintem viszont az alacsonyb tsh pajzsmirigytúlműködésre utal, endokrinológust keress fel, mert ha ez nincs rendezve csökkennek az esélyek, kérlek jelezz vissza mit mond az orvos.sok sikert.
2011. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sumergo ***** válasza:

"szerintem viszont"-nak


Évek óta kezelt pajzsmirigybeteg vagyok. Durva túlműködésem volt, gyógyszerrel kezelték. Jelenleg, és teherbeeséskor SEM szedtem semmit rá, orvosi javaslatra, és hasonló értékekkel sikerült a teherbeesés. A TSH-m pontosan ugyanennyi volt, mikor babás lettem!

Igaz, hogy egy jó endodoki sokat segíthet, hogy ez ne okozzon problémát, de az is igaz, amíg az első pm.dokim kezelt, addig semmi sem történt, aztán kerestem egy jó belgyógyászt, aki számos más dolgot is folyamatosan figyelt, és a pm működésemet is, akkor sikerült babásnak lennem. Ő ezekre az értékekre azt mondta, hogy nem lesz gond, és így is van!!!

2011. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát holnap megkapjuk a választ.
2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és gratulálok a kismamának :)

Sajnos csak pénteken leszünk okosabbak! Ma csak üzenni tudtam a dokimnak, hogy hívjon, valószínűleg akkor fog. Megírom, hogy mit beszéltünk :)

Köszönöm Nektek!

2011. szept. 19. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most járok lombikra és felmérésképpen meg csináltatták a 3.-ik napi hormonvérvételt de a doki azt mondta a kissé emelkedett prolaktinra,hogy nem számít mert lombiknál a hormonokat úgyis gyógyszeresen befolyásolják tehát ők állítják be a jó értéket 21.napi már nem is kellett mert az teljesen gyógyszerrel lesz szabályozva a beültetéstől!

Tehát ne aggódj a lombik kezelésben benne van a hormonok szabályozása is nem kell külön endokrinológus!!!!

Sok sikert!!!

2011. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is lombikos vagyok. Az én anti TPO-m jó volt a TSH- m 2,4 az orvos azt mondta rendben van mindenki más, hogy a TSH nem jó mert magas, mégis sikerült elsőre.
2011. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A pajzsmirigy működését nem befolyásolják a lombiknál kapott hormonok. Tehát nem fogják tudni beállítani jól.

2011. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien írtatok! :)

Még azt szeretném kérdezni tőletek (sorstársaktól :)), hogy szedtetek-e barátcserjét vagy bármilyen gyógynövényt a keztelés előtt/alatt.

Köszönöm!

2011. szept. 26. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!