Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon enyhén barnás színű,...

Nagyon enyhén barnás színű, kocsonyás állagú folyás menszi előtt 4 nappal?

Figyelt kérdés
A 20-21. napon enyhe világos barnás folyásom volt. Majd ma észleltem, a WC papíron egy diónyi adag kocsonyás folyást, amibe barna színű fonál szerű csíkok voltak. Ciklusaim 28 naposak. 5 nap múlva kellene megjönnie. Párommal a 11. napon voltunk együtt. Vajon ez a folyás mire utalhat? Volt valakinek hasonló? Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 4. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha eddig nem volt ilyen folyasod,akkar meg a beagyazodas is lehet!!
2011. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Nekem soha nem volt még ilyen kocsonyás folyásom menszi előtt. Még peteéréskor sem észrevehető az ilyen folyásom. Már van két gyerekem, de az ő terhességük alatt sem tapasztaltam ilyet. Amikor a 20-21. napon nagyon enyhén volt világos barna krémes folyásom, én is beágyazódásra gondoltam, de most a mai kocsonyás folyás teljesen összezavart. És messze van még a jövő hét kedd-szerda... Addig tesztet sem csinálok, mert fölösleges.
2011. febr. 4. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt és sajna az 5 nap reggel megjött!De, ha neked holnap-holnaputánra elmúlik, akkor lehet beágyazódás is!
2011. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi volt végül?
dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!