Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami baj lehet? Reggel arra...

Valami baj lehet? Reggel arra ébredtem, hogy fáj a hasam jobb felől. Egész nap ugyan ott fájt, feszített. Most meg barnás színű folyásom van.

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok.
2009. febr. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azonnal bemennék az ügyeletre, nem akarok vészmadár lenni, de megultrangoznak és ha minden rendben, legalább megnyugszol! Persze sokan mondják hogy előfordul barnázás terhesség alatt,és hogy teljesen normális, de nem mindenkinél!! Nálam is bajt jelentett, de én már csak akkor rohantam amikor átment véres folyássá, és már késő volt sajna.
2009. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj mihamarabb dokihoz. Sajnos nálam is ez volt. Méhenkívüli terhesség. Már holnap vizsgáltasd meg magad! Biztos ami biztos!
2009. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mostmár a derekam is fáj, de a barnázás megszünt.

Holnap orvoshoz fordulok.

2009. febr. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!