Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent uterus rft-ben,76**...

Júlia75 kérdése:

Mit jelent uterus rft-ben,76**41*49 mm? Az endometrium vastagsága: 9mm A bal ovarium: 24*11*17 mm, felszínén néhány 4-5 mm-es foll. A jobb ovarium: 26*19*20 mm, felszínén egy 9 mm-es foll. Vaginális UH vizsgálat történt.

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal és már túl vagyunk egy pár vizsgálaton és most ultrahangon voltam.


Remélem nem ciszta vagy annál is rosszabb?!

Babában reménykedem! Utolsó mensim okt.24-én volt tehát a vizsgálat a ciklusom 13. napján történt. Én 36 éves vagyok 160cm magas és 60 kg.

Köszönöm!


Júlia


2011. nov. 7. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A ciklusod 13. napján 9mm a petesijt ajobb oldalom a balon meg 4-5mm -esek vannak.

Ekkora már nagyobnak kéne lennie. Hány naposak a ciklusaid? Milyen vizsgálat volt már

2011. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eszo ***** válasza:

szia! ne ijedj meg..ezek csak egy szimpla vizsgálat adatai..semmi rossz nincsen benne!

az elsé a méhed nagysága, aztán a méhnyálkahártyád 9mm vastag ( általában a terhességhez 12 ,de min.10 felett szokott lenni ) bal ovárium= bal petefészek, ez a mérete és pár db 4-5 mm nagyságú petesejt található benne . utána a jobb petefészek + mérete, abban pedig egy 9mm-es petesejt "érik" ..ebből még lehet is vmi! :-)

sok sikert a babához!

2011. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon!

Átlagosan 27 naposak ciklusaim a legrövidebb 21 nap a leghosszabb pedig 33 nap.

A páromnak volt edrologiai vizsgálat, ami teljesn jó.

Nekem volt hormonvizsgálat, pajzsmirigy amik szintén jók, de pontosat holnap fogok megtudni!Orvoshoz megyek és visszem az összes eredményemet!

Nagyon szeretnénk már kisbabát,igaz van egy kamasz 15 éves fiam, de már nagyon kell a kistesó!!!


A válaszokat előre is köszönöm!

Júlia

2011. nov. 7. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!