Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojcsi folyás utáni 3. napon...

Tojcsi folyás utáni 3. napon még terhes maradhatok? 37. nap vagyok,3 napja nega teszttel, de mindjárt megjön érzés múlóban, fájdalmas kemény mellbimbók és darabos fehér folyás.30-32 napos ciklusom van.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi az a tojcsi folyás,és a nega?
2011. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az egyetlen a mi eszembe jut, hogy tesztelj később is egyet. Ovud mikor volt?
2011. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akart gúnyolni,legalább is a saját nevemben írhatom.Ne haragudj viszont egy babát váró felnőtt nőtől ez borzasztó és igénytelen!!!Látod nagy felháborodásodban mennyivel értelmesebben tudsz írni!Mellesleg az idétlen kérdésre csak idétlen válaszokat várhatsz!A tesztet szerintem ismételd meg 2-3 nap múlva a reggeli első vizeletből.Ha babát vársz még nagyon alacsony a HCG hormonszinted ezért érdemes reggel csinálni!Sok sikert!
2011. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rajta kívül még nagyon sokan használják a "tojcsi" szót. Spec nekem se tetszik, de ennyire azért nem zavar :)
2011. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

hát én ezt már tényleg túlzásnak tartom, mert a bölcsi oké, mert az eredetiben is van cs. De a tojcsi,márha a tojás az eredeti, mert erre sem esküdnék meg, hol van a Cs hang?

Vagy már az nem elég, hogy ubi, pöri, - ez már majdnem elfogadott és belenyugodott az ember, de most már nem elég hülyének látszani, annak is kell lenni és jön a pörcsi, ubcsi, szopcsi és társai? Ez már tényleg kiveri a biztosítékot, mert erre már nehéz magyarázatot találni, az agysorvadás sem elégséges.

Egyébként a kérdésre, maradhatsz terhes tojcsi folyástól függetlenül bármikor. A negatív teszt nem hiteles, attól függetlenül is lehetsz terhes

2011. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És a"naci"(=nadrág) szóban hol van a D betű?

Az is inkább a nácihoz hasonlít mint a nadrághoz...attól még nem kezdhetsz gúnyólódni az embertársaiddal,mert azzal csak a saját primitiv mivoltodról adsz tanuságot.



Nem szoktam használni ezeket a rövidítéseket én sem,de itt a neten sokszor találkoztam vele és amikor egy hosszabb szöveget írsz be akkor igenis rövidíthetsz.


Témához visszatérve ma is negatív a tesztem,pedig már hányinger fejfájás,hidegrázás minden elkezdődött.

Nem akartam most mégegy babát ,de ha mégis hát akkor örülök neki.


Nem valószínű a fertőzés,mert minden terhességemnél a hormonváltozástól megváltozott a hüvelyváladék is.

Ez a 4.terhességem lesz ha az lesz.

2011. febr. 4. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Hű, neked ez már hosszabb szöveg????????????????????? És a Háború és Béke micsoda, mert az valóban hosszabb szöveg, de kétlem, hogy Tolsztoj rövidített szavakat használt volna.

Egyébként pedig én a naci szót sem használom, tök mindegy milyen betű van/ nincs benne. Az ilyen szavak használata, akár milyen megerőltető is leírni egy ilyen hosszú szöveget, el tudom persze képzelni, hogy alaposan össze kellett szedned magad, szégyen, különösen egy háromgyerekes anyára nézve.

2011. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tojok a véleményedre 63 %-os!


Nem gondolod kissé gyenge a pontszámod?


Boldog vagyok és te tűnj a fenébe ,mert csak kötekedni tudsz mindenkivel.Ez látszik a %-odból!

LE VAGY %-OLVA...HI-HI-HI DE NEVETSÉGES VAGY!

2011. febr. 5. 10:31
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell ennyit off-olni? Nem csak ő használja ezeket a kifejezéseket. Minden 3. kérdésben és hozzászólásban lehet találkozni ezekkel. Válaszoljatok normálisan, vagy ne írjatok semmit.

Szerintem még van esélyed. A tojcsis nyák után is lehetsz még terhes. Az hogy darabos a folyásod, nem túl jó. Tényleg lehet valami baci okozza. Én a 37. napon vagyok, és még nekem is negatív a tesztem. A tegnapin volt valami, de szerintem csak szellemcsík. Pár nap múlva próbálj újra tesztelni. Ha addig nem jön meg, akkor az eredménytől függetlenül menj el az orvoshoz. Ő biztosat fog tudni neked mondani.

2011. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm 88%-os.

Babát szeretnél?

Én nem annyira,de nekem ma már a 38.-nap jár le.

Elmúlt az a fura folyás,már csak a mellbimbóim fájnak,amúgy jól vagyok.

Ittam egy gyógynövényteát és szerintem attól késik nekem.

Dehogy neked se mutatja ki még?

Lehet a válság miatt romlott a teszt minősége?

De végül is nekem csak a 12-13.nap a gyanus együttlét után.Megmutatod a görbédet(ha van)?

2011. febr. 5. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!