Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, érdemes...

Babát szeretnénk, érdemes elkezdeni a terhesvitamin szedését vagy majd csak mikor már terhes lettem?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok nekem terhesvitamínokat?Kinek melyik vált be?
2011. febr. 5. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Gravida vált be, az Elevittől hányingerem volt.

Már a terhesség előtt is szedheted, hiszen ezek csak vitaminok, nem fog ártani, bár ilyenkor általában a folsavat mondják. Az Elevitet a tv-ben úgy is reklámozzák, hogy a babatervezéstől kezdve lehet szedni egészen a szoptatás végéig.

2011. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is elkezdtem szedni,mikor apával mgbeszéltük,hogy legyen babó.az más kérdés,hogy rögtön összejött:)elevitet szedtem,de mivel hányós voltam végig,az orvosom javaslatára esténként vettem be.gyönyörű,egészséges 10 és fél hónapos a lánykám.sok szerencsét!
2011. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél nem szedtem semmit! Másodiknál folsavat(sajnos 6 hetesen elvetéltem) .Most ha elkezdjük újra a babaprojektet az elevitet fogom elkezdeni a védőnőm tanácsára!
2011. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden kép.

Elevitet ajánlom én is!

2011. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,igen ez is még nagy kérdés,hogy melyiket????
2011. febr. 5. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ladeevit-et szedem, sokan a femibionra esküsznek, az elevitet agyonreklámozzák. Én az alapján döntöttem, h pl a ladeevit tartalmaz omega 3 -at, folsavat is, és az ára is kedvező.
2011. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél éve szedem a Gravidát. kétnaponta egy szemet. Ha reggel veszem be hányingerem lesz, de ha délután semmi bajom, és a vérképem is nagyon szép lett tőle.
2011. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éve akarunk babát. Eleinte én is vettem a legjobbakat (legalábbis ár szerint annak tűntek), de aztán rájöttem, hogy teljesen felesleges, úgyhogy rátértem egy olcsóbb vas+folsav tablettára. Abban pont megvan ami kell. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, akkor egyből elkezdtem a femibiont (bár a doki szerint ha a folsavat szedtem volna csak továbbra is, az is ugyanúgy megfelelt volna - csakhát jobb a lelkemnek :) )
2011. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!