Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esély a tehebesésre...

Nagyobb az esély a tehebesésre vetélés után?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
igen
2011. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 ismerősömnek nem nagyon akart összejönni a vetélés után a gyerek, aztán mégis mindkettő anyuka már. Nem tudom van e összefüggés.

Anyósom azt mondja/védőnő/, a vetélés után erősödik a méh.

Szerintem az se mind1, hogy mi volt a vetélés oka. Dokitól kellene megkérdezned.

2011. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nehezen jött össze a terhességem, a 11 héten elvetéltem, a vetélés után 2 hónap múlva újra teherbe estem, és akkor már nem volt semmi probléma.
2011. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, de nekem nem jött be. Fél évvel vagyok vetélés után, és semmi.
2011. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. nekem a vetélésnek voltak előzményei is, végig barnáztam, de a nőgyógyász azt mondta ez normális, aztán a 6.-héten görcsök, vérzés és műtéti befejezés. Ez jan.13-án történt, azóta még nem jött meg az első vérzés, de a jövöhéten már nemvárom.Sok helyen olvastam és a doki is mondta hogy a műtét után kb: 1 hónap a mensi. Ehez is várok válaszokat!! Viki
2011. febr. 6. 11:01
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Én novemberben vetéltem el 12 hetesen, utána egy hónapra megjött, nagyon erős volt a vérzés, azóta már két vérzésen is túl vagyok, most elkezdtünk próbálkozni ismét, remélem hamar összejön.

2011. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nagyobb az esély, mert vetélés esetén is a szervezet készült a babára, hormonok stb, tehát nagyobb az esélye, h megmarad a következő. Bár nekem is csak 1 évre rá jött össze a következő :-(
2011. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

december 16.an veteltem spontan. A doki azt mondta, hogy barmikor lehet probalkozni a babaval.

Egy ismerosom ugyanigy elvetelt es ra 2 honapra ujra terhes lett ikrekkel!!

veteles utan megerosodik a meh es gyorsabban esel teherbe!

2011. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia


én január elején vetéltem, sima mensivel távozott, nem kellett műtét. azonnal próbálkozhattunk, de az első hónap közvetlenül nem sikerült viszont 5. hétre jött meg. könnyen előfordul, hogy a vetélés után 5-6 héttel jön csak meg, ne ijedj meg!:)

2011. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!