Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok terhes. De nem jön...

Nem vagyok terhes. De nem jön meg a bajom, megvagyok fázva. Mit tehetnék, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretkezz, maszturbálj. De most komolyan, az orgazmus "sietteti" a menzeszt. Nekem be szokott válni pl. nyaralás előtt. Persze nem jelenti azt, hogy elélvezel és már meg is jön, de ha egyébként is mostanában jönne, akkor pár napot lehet vele nyerni.
2011. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekem inkább késlelteti:(Ülj bele minden este mig meg nem jön,jó meleg vizbe.Tuti segit:)
2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Norculut tablettát szokott az orvos adni oylan nőknek,akiknek nem jön meg. Ha komolyabb dolgot akarsz,fordulj orvoshoz, ő tud ebben segíteni.
2011. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem E- vitamint irt fel a doki es ket napra ra meg is jott.
2011. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg C-vitamin!

Dupla dózisban!!

2011. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!