Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első havi fogamzásgátló...

Az első havi fogamzásgátló beszedése után mikor kellene megjöjjön vagy kinek mikor jött meg? Nem szedtem soha.

Figyelt kérdés
Lombik miatt szedették velem és ha megjön kellene kezdenem a szurikat,de nem jött eddig pedig már 6napja abbahagytam. Kicsit türelmetlen vagyok,és aggódom is egy kicsit. 2 napja barnázok egy nagyon picit.
2011. szept. 17. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszermentes, azaz a 7 napos szünetben kell megjönnie.
2011. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mensi első napján kell bevenni az első szemet, amikor elfogy az egy levél (28db), akkor rá max 2 napra szokott megjönni. Amikor elfogy a 28 szem utána 7 tabletta mentes nap következik, ha megjön, ha nem, de utána újra szedni kell!
2011. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nekem még van 1napom rá hogy megjöjjön ,mert már 6 nap eltelt,ha jól értelmezem.
2011. szept. 17. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez mindenkinél változó, de nekem a gyógyszermentes napoknál a 7.-en szokott megjönni.
2011. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam,mert van más is akinek később jön a mensi. Az ismerőseim mind a 2-3-ik napra mondták. Én meg azt gondoltam valami bajom lett a tablettától, azért nem jön és, azért barnázok. Akkor remélem holnap jelentkezik.
2011. szept. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!