Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek neki? Együttlét után...

Hihetek neki? Együttlét után 16. napon negatív lett az X-epile teszt, délutáni vizeletből.

Figyelt kérdés
Ma már a 18. napon járok , de még nem jött meg,pedig már fájdogált a hasam.Szerintetek még reménykedhetek?
2011. febr. 7. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet negatív még ha terhes vagy akkor is. 16 napja voltatok pl. együtt, 13 napja volt pé, 12 napja találkoztak, 6 napja kezdődött a beágyazódás, tegnap fejeződött be, és ma indul a hcg termelés. Délutáni vizeletből simán lehet negatív.

Holnap reggeliből csinálj egy másikat!

Drukkolok!

2011. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, míg nem jön meg van remény. Az x-epil teszt a barátnőmnek csak a kimarad mensi utáni 16. napon lett pozi, az is csak halványan, holott már akkor több mint 2 hete késett neki.
2011. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor még egy kicsit bizakodhatok.:)
2011. febr. 7. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meglégyszi, mi lett!
2011. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Peteérésed mikor volt? Mert onnantól kell 14 napot számolni, pont akkor voltatok együtt?
2011. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mikor volt peteérésem, nem figyeltem.A ciklusom pedig elég változó hosszúságú (29-35 nap).Úgyhogy teljes a bizonytalanság...
2011. febr. 7. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! van eredmény? Én is ilyen tesztet csináltam 11. és 13. (ma) dpo-n (tudom, még a mai is korai volt), mindkettő negatív lett. Rengeteg tünetem van, de ami valóban nem bebeszélős az az, hogy a cicim a 6. és 11. dpo között 5 cm-t nőt... biztosan jól mértem! a méhszájam fent van és zárt, kevés krémes folyásom van. Majd írj légyszi, hogy hogy sikerült!!! Köszi
2011. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

mi lett végül? lett baba?

2012. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!