Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdára nem várom, már 4-5...

Szerdára nem várom, már 4-5 napja "mindjárt megjön" érzésem van, de az előbb volt 2 halvány barna pötty az alsóneműmön. Babát jelezhet?

Figyelt kérdés
December 16-án rendes volt a menzim, január 14-én már nem, mert sötét barna színű és sűrű állagú volt és 2 napig tartott(nem is kellett volna, hogy megjöjjön). Ha van baba, akkor ha jól számoltam, a 6.-7. héten tartunk, de ha nincs akkor ez a ciklusom 26. napja. Akkor miért volt az a két barna pötty az előbb? Teljesen tanácstalan vagyok. Már egy hónapja esténként hányingerem van, reggel és este hasfájás, melleim ha nem fájnak, akkor viszketnek vagy égnek, egész nap puffadt vagyok, holott nem is eszem olyan ételt, ami ezt szokta okozni.
2009. febr. 9. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesztelj egyet, mert ez nagyon babagyanús. Már ki fogja mutatni!

Ha negatív, akkor is doki, mert lehet hormonzavar is. De inkább baba.

2009. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a választ, de ma megjött! De azért még lehet, hogy elmegyek a dokihoz.
2009. febr. 10. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!