Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Mikor tesztelje...

Mit csináljak? Mikor teszteljek?Ma kellene megjönnie, folyamatos mensis érzésem van. reggel volt enyhe barna pötty a tisztaságin és ennyi.

Figyelt kérdés
Melleim fájnak érzékenyek. reggeli hőm 37, amugy 36,6-36,7-36,8 szokott lenni.
2009. jan. 20. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia,

HA babás vagy már most is tesztelhetnél, de javaslom várd meg a holnapot és ha éjjel nem jött meg, akkor reggel pozitív lesz...

(nekem másnap látható volt a csíkocska)

Szurkolok.

Írd majd meg mi lett.

2009. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, nagyon izgulok én is ugy gondoltam ha nem jön meg este reggel tesztelek.
2009. jan. 20. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Szia.


Megint én leszek a "gonosz boszi",de ha biztosra akarsz menni,főleg mivel pecsételtél ma,én várnék 4-5 napot,mert lehet hogy csak enyhén felfáztál,és nincsenek tüneteid,de ettől nem jön meg.Persze félreértés ne essék,szorítok,hogy baba legyen,de lehet hogy megfog jönni.Én 2 terhességgel és u.e.vetéléssel már várnék pár napot,hogy biztos legyen,mert az esetek többségében mensikimaradás 1.napján még ha babás is vagy,nem pozitív a teszt.Akkor mit csinálsz?Idegeskedsz,ami ha babás vagy,jobban árt neki,mintha higgadtan éled a mindennapjaidat még 4-5 napig.Írj majd,mi lett.MElody

2009. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi a helyzet?Nem írtál választ!Hogy vagy?Teszteltél?Ha gondolod írj!Melody

2009. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia! Vártam még ma is enyhe barnázásom volt, most csináltam egy tesztet már nem bírtam várni de - lett. lehet hogy túl korai még vagy nincs is baba. Az bizti hogy hétfőig a köv. teszttel mindenképp várok.
2009. jan. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!