Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom (nagyon...

Szombatra nem várom (nagyon nem). Mikor tesztelhetek legelőször, és milyen tesztet vegyek? Kinek mi vált be a legjobban? Missed ab után kinek mikor volt az első pozitív teszt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

vasárnap tesztelhetsz reggel!

lily, one-step. nekem az is mutatta, de ha van baba akkor mindegyiknek mutatnia kell.

Nem volt missed ab.-om,

üdv 8 hetes anyuka!

2009. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En is pont szombatra nem varom! Legkozelebb hetfon fogok tesztelni. Szerintem korabban nem erdemes pedig szep Valentin napi ajandek lenne, de felek a csalodastol es elrontana az egesz napom. Nallad vannak valami tunetek? Nekem egy picit mindjart megjon erzesem van a hetvege ota de mas tunetem nincs. Meg folyasom sincs egyaltalan.

Nekem van egy Clear Blue tesztem meg egy One Step en mindkettot megcsinalom.

Decemberben volt egy vetelesem de nem kellett muvi befejezes. A doki azt mondta, hogy elso mensi utan probalkozhatunk. Remelem pozitiv lesz a teszt. Tobbszor olvastam itt, hogy soknak sikerult utanna egybol. De jo is lenne. :)

Drukkolok neked es ha van kedved ird meg ide mi lett az eredmeny!

2009. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először én vasárnap vagy hétfőn tesztelnék.

Nekem a Gravi-HCG vált be.

2009. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is mondjárt megjön tüneteim vannak:-( Hétfőn tesztelek, írj te is, hogy mi lett az eredmény.
2009. febr. 11. 05:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo vagyok. Sajnos nekem negativ lett a teszt. :( Reggeli elso vizeletbol csinaltam (clear blue). De mensi meg sehol. Legalabb akkor mensi lenne mar, de az sincs. Ha a heten nem jon meg es a teszt tovabbra is negativ lesz, akkor majd megyek dokihoz. De csak penteken tesztelek ujbol. Remlem neked jobban indul a heted. Kivanom, hogy pozitivat tesztelj!!!!! Ha lesz idod vagy kedved majd ird meg mi lett az eredmeny.

Egy elkeseredett babara vagyo! :(

2009. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én vasárnap teszteltem, sajna negatív lett:-( Délután pedig meg is jött.-( De nem szabad elkeseredni, majd legközelebb:-) Fáj a melled, vagy van valami menszi tüneted? Hőmérőzést próbáltál már?
2009. febr. 16. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Sajnos a homerozest nem probaltam meg. :( A mellem nem faj, a mindjart megjon erzes az mar tobb mint egy hete tart. Mensi elott szokott ilyen lenni de az max ket napig tart mert utanna meg is jon. De ez mar tobb mint egy hete. Mar arra is gondoltam, hogy nem-e lehetek felfazva es emiatt van ez a szurkalas az alhaszamban meg mind a ket petefeszekemnel. Most rendeltem 10-es erzekenysegu hcg tesztet mert amivel csinaltam az 25-os volt. Talan honap-holnaputan megerkezik postan es akkor penteken kiproballom. Mar komolyan, azt sem bannam ha megjonne mert akkor legalabb egy ujabb remeny kezdetet veszi, de hat igy ez kesz orulet. Se mensi, se pozitiv teszt. :) Remelem, hogy hamarosan mindketten babasak leszunk.
2009. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!