Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom, de semmi...

Péntekre nem várom, de semmi tünetem? Se cicifájás, sem hasszurka, és mensi görcsök sincsenek? Akinek nem volt semmi tünet és terhes lett?

Figyelt kérdés
Olyan furi,mert nekem peteéréstől míg megjön mindig fáj a cicim, és görcseim is vannak, most meg az sincs!
2011. febr. 8. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor mégiscsak van tüneted: az hogy nincs tüneted. :o)

Szerintem próbálj meg lelazulni, még akkor is, ha nehéz, gondolj arra, hogy az eredmény már meg van, csak még nem tudod. A péntek már karcsapásra van.

Addig meg foglald el magad bármivel, amit szeretsz...


Szorítok!

2011. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 8. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 9.hétig egyáltalán nem volt tünetem (kivéve a mensi hiányát). Se cicifeszülés, se hasszurka, se rosszullét, semmi. És mégis terhes voltam, 3 tesz és az UH szerint is. Úgyhogy nem mindenkinél jelentkeznek rögtön az elején a "tipikus" tünetek.
2011. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két terhességemnél csak a 7-8. hét környékén jelentkeztek a terhes-tünetek.


Drukkolok :)

2011. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem sem volt tünetem pedig szokott lenni. Sőt azt is furcsáltam hogy száraz voltam pedig mensi előtt mindig volt folyásom. Akkor gondoltam hogy ez baba lesz..! :)


Üdv: 39 hkm

2011. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. eddig nekem is minden hónapban cicifájás, mensi görcsök, de most az a furcsa, hogy az sincs. Köszönöm most egy kis reményt adtatok, bár nem élem bele magam. Majd megírom mi lett. Sziasztok
2011. febr. 8. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Képzeld én is péntekre nem vártam, és ma reggel csináltam egy tesztet (Gabriel 25ös érzékenységű-tehát semmi extra) és halványan pozitív lett!!! Semmilyen tünetem sincs, engem már ez őrített meg! De már 2szer voltam terhes, egyzser se volt semmiylen tünetem a 7-8.hétig, pedig utána éjjel-nappal hánytam a 20.hétig mindkét esetben!!! Úgyhogy semmit nem jelent!
2011. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked:)

Én nem tesztelek, majd csak hétvégén, ha addig kibírom:)

Nekem a 2. terhességem lenne, már nagyon szeretnénk a kistesót.

2011. febr. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!