Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet az...

Lehet terhességi tünet az alhas nyomó érzése, sok sav, és olyan mintha a gyomrom a torkomban lenne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a sav az lehet de az később jelentkezik!az alhasi nyomó érzés az a korai tünetekben szokott lenni.
2011. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mikorra nem várod?

Első voltam

2011. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rendszertelen így mindig meglepetés hogy mikor jön meg azt tudom csak hogy utoljára augusztus végén volt meg előtte meg június elején... szóval így elég bonyolult. Tavasszal voltam nőgyógyásznál de azt mondta hogy akkor fontos gyógyszert szedni majd rá ha babát szeretnék... szóval így tudom elég hülyén hangzik....
2011. okt. 11. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7-10. hét körül volt sok savas hányásom, hát nem kívánom senkinek.

Az alhasi nyomó érzés már a 4. héten is elkezdődhet, hiszen változik és növekszik a méh már a legelejétől.

MEnj dokihoz, talán már több hetes kismama vagy, ki tudja?

Ha nem vagy az, ilyen rendszertelen stukával akkor sem árt újra elmenni.

2011. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek köszönöm a válaszokat. Ha valakinek van hasonló tapasztalat írjon még...
2011. okt. 11. 12:14
 6/8 Szanka ***** válasza:

Szia!

Agusztusba hagytam abba a fogamzásgátlót, és legutóbbi mensesem szeptember 9-én volt. Azóta semmi, teszteltem okt. 6-án délutáni vizeletből, de negatívat mutatott a teszt! Tudom azóta már rájöttem, hogy délelőtt kellett volna. Folyamatosan azt érzem, hogy meg akar jönni, de semmi. Mintha nyomná vki a hasamalját, a mellemhez hozzá sem lehet éreni. Amikor teszteztem, akkor vagy 3 napig reggelente hányingerem is volt, de ez azóta elmúlt. Fáradékony vagyok mostanába, de lehet az idő miatt. Nem merek reménykedni az első negatív teszt után, de ha hétvégéig sincs még semmi, akkor csinálok még egyet, aztán irány orvos ha pozi, ha negatív, mert ez nem normális, hogy nem jön meg!!! De Drukkolok neked!

2011. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen jó lenne ha baba lenne de majd kiderül, én is drukkolok neked amíg nem jön meg addig ott az esély...
2011. okt. 11. 13:19
 8/8 ciskácska válasza:
Sziasztok! Szerintetek baba van a dologban?márc.4.én megjöt a menszeszem 9.én múlt el.18.án peteérésem volt együtt voltunk a vőlegényemmel,aztán másnap barnázásom volt aztán enyhe vérzésem.nagyon fáradékony vagyok ingadozik a vérnyomásom a hangulatom borzalmas hirtelen félelem ideg boldogság sírás nevetés tör rám,ráadásul az ételek ízét is másnak érzem pl a. A csemege kukoricát mogyoró ízünek érzem.kérlek válaszoljatok köszi :)
2014. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!