Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott Clearblue használók...

Gyakorlott Clearblue használók: az létezik, hogy halványan, alig kivehetően csak azt látom, ahol meg kéne jelennie a csíknak, pusztán a nedvesség hatására?

Figyelt kérdés

Nagyon halványan,alig kivehetően lehet látni egy halvány vonalat.

Nyilván tudom hol kell/kéne lennie,és így azt szugerálom.


Az a kérdés,hoyg nem-e csak azt látom,ahol kéne lennie a vonalnak,mert ott más az anyag?


Tehát kvázi ha vízbe mártottam volna és nem vizeletbe,akkor is látszana....


Nem reggeli vizelet volt,és 2 nap van még nemvártig,csak türelmetlen voltam.


2011. febr. 9. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Senki nem fog tudni neked tuti választ mondani erre, mert nem tudjuk mit láttál, vagy szugeráltál. 2 nap múlva, a nem várt napján meg kell ismételned és ha ez a mai csík volt, akkor 2 nap múlva már erősen fogod látni a csíkocskát! Sok sikert!
2011. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A vízszintes vonal (ami a negatívot jelzi) erős kék,és ilyen pöttyökből állva alkot egységes vonalat.

A másik meg olyan mintha valami árnyék lenne,és mintha mélyebben lenne. Nem tudok másképp fogalmazni.


Ami fura,hogy 1 percen belül láttam,tehát nem lehet száradási csík,de tényleg nem egyértelmű és extrém halvány.

2011. febr. 9. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet feltenni róla?
2011. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fel tudnék,mert van mivel lefotózni,de szerintem semmi nem látszana rajta,mivel szabad szemmel is alig látszik.


Ha letettem aludni a lányomat,akkor megpróbálok összehozni valami normális képet!

2011. febr. 9. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
A negatívnak pont úgy kell kinézni, ahogy leírtad, de a pozitívnak is, csak legfeljebb halványabban, de ugyanúgy kék. 2 nap múlva tesztelj újra! Úgysem marad más választásod, hiába mondunk bármit!
2011. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én drukkolok neked!De próbálj meg képet feltenni!
2011. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem pont úgy nézett ki a tesztem, ahogy te leírtad 3 nappal a nem vár...valószínűleg pozitív volt, mert azóta 20+4 hetes vagyok, de ha nem mondta volna a dokim, hogy baba, akkor bizony lazán azt mondom rá, hogy negatív....nekem nem vált be ez a teszt...medi-labbal lazán pozitív volt már egy nappal korábban is, és olcsóbb is...
2011. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lefotóztam.

A telefonon a képen kicsiben a párom is látja (nyilván,ő is látni akarja mint én :-)) ).

De amint a gépre feltettem,nem látszik semmi.

Mindjárt megpróbálom feltölteni.

2011. febr. 9. 15:27
 9/12 A kérdező kommentje:

Remélem jó a link,életemben először csinálok ilyet.


Én a csíkot,nem pontosan középen,hanem enyhén (nagyon enyhén ) balra látom a teljes közepétől. De csak éppenhogy balra.


[link]

2011. febr. 9. 15:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Ahogy így nézegetem,ha nem tudnám,hogy már 30 mp után is láttam ezt a csíkot,akkor tuti azt mondanám rá hogy száradási csík vagy szellemcsík.
2011. febr. 9. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!