Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 10 nappal -...

Inszemináció után 10 nappal - tesztek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, leírnám a kérdéseimet, tapasztalataimat, hátha segítek ezzel másnak.

Évekig próbálkoztunk a babával, minden vizsgálat negatív volt, csak annyit mondtak, hogy utazzunk maldívra, meg ne stresszeljünk. Én visszakérdeztem, a maldívot a tb támogatja??? A férjem mindig mondta, hogy VALAMI kell, hogy legyen, ilyen nincs, hogy ennyi idő eltelt, és utód sehol. A budai meddőségi központba kerültünk évek után, ahol kiderült 2 inszem után, hogy az inzulin szintem nem ok., diéta, metformin. A következő inszem sikerült!:)

A babánk 15 hónapos, nagy az öröm. Üzenem a kérdezőknek - az inszemes baba miért ne lenne egészséges?????? Semmi baja, sőt gyönyörű.

Most szeretnénk kistestvért. Ismét vizsgálatok, több hormonszint ezúttal nem stimmelt, gyógyszerek, várakozás.

Első, vagyis negyedik inszem most volt, miután minden hormon beállt a megfelelő szintre.

Tesztelésben nagyágyú vagyok:) Mégis most kellett rájönnöm, hogy a 10-es érzékenységű teszt patikában 1100 Ft, míg a neten 10 db 1000 Ft, a babaproject.hu oldalon pedig 2200 Ft. Szóval, aki nagy tesztes, menjen a teszveszre, ott 1000 Ft+postaköltség.

Az előző körben inszem + 11 napon a 25-ös érzékenységű tesz is mutatta a babát, igaz halványan. Most 10-es erősségűvel tesztelek, és sok a halvány- vagy szellemcsíkos nem tudom. A lényeg - vízzel is megcsináltam a tesztet, de azon nincs 2. csík!!! Viszont a 10-es érzékenységűnél simán lehet, hogy a tüszőrepesztő adja a második, halvány csíkot, mivel az injekciótól két héten belül vagyunk.

Kicsit el vagyok keseredve, hogy nincs egyértelmű terhességi jel az inszem után, de még nem adtam fel. Viszont ha tudok valakinek segíteni, írj!

Szóval várom a kérdéseket, tapasztalatokat!

2011. febr. 10. 13:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem most volt az első inszemem, elvileg nálunk is minden oké. Hát kíváncsi vagyok megjön-e. Ezt az inzulin szint mérést a nődokitól kell kérni? Ez tulajdonképpen vérvétel? Hogyan működik? A tb támogatja?
2011. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vérvétel. Reggel éhgyomorra van egy alap vérvétel, utána cukroslöttyivás, majd 60 perces, és 120 perces vérvétel.
2011. febr. 10. 13:40
 4/8 A kérdező kommentje:
tb támogatja. A meddőségi protokol nem írja elő, de mi külön kértük.
2011. febr. 10. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ehhez beutaló kell, ugye? A nőgyógyásztól kell kérni vagy a háziorvostól?
2011. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen ugyanaz a történetünk! Nem írom le az elejét, de inszem... van egy 15 hónapos kisfiam, és most , hogy terveztük az újabb babát, újra Budai Meddőségi és most mi inszem. nélkül kértünk csak egy stimulálást és repesztést, majd jó időben együtt voltunk a férjemmel, és a 11.napon (kedden) teszeltem egy 25-el (Gabriel) és halványan, de pozitív lett! Ma reggel pedig egy nagyon erős pozitívat teszteltem!!! Szintén 25-ös volt, de Clearblue. Szerintem arepesztőnek nincs hozzá köze, mert az nem terhességi hormont (Hcg) tartalmaz. Bár nekem ez már a 17.nap a repesztő óta. Te is várj 2 napot és tesztelj újra, akkor már erősebb lesz, ha sikerült.! Szerintem egyébként semmilyen vonal nem lenne ott, ha nem lenne nagyon kis mennyiségű Hcg-d! Neked is sok sikert!
2011. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig örülök, ha van pozitív ellenpélda!
2011. febr. 10. 14:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, ettől még az enyém negatív, ha a szellemcsíkot nem számolom...
2011. febr. 10. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!