Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 tesztből 1 pozitív,3 negatív...

4 tesztből 1 pozitív,3 negatív lett. Szedek fogamzásgátlót (Yadine) 5 hónapja, a btommal emellett mindig megszakításosan is védekezünk. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A menzeszem jövőhéten esedékes. Múlt héten fel voltam fázva. Egy tabit sem hagytam ki, nem hánytam, nem volt hasmenésem. Segítsetek légyszives! az orvosomat nem tudom elérni :S
2009. febr. 10. 17:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Szia.

Ha fel voltál fázva és szedtél antibiotikumot akkor gyengítette a fogamzásgátlót.Ilyenkor mellette kiegészítő védekezés kell.

2009. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem szedtem antibiotikumot. Enyhe felfázás volt. Ülőfürdőt alkalmaztam.
2009. febr. 10. 17:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire pozitív az a pozitív? Halvány csíkos? MIlyen típusúak voltak a tesztek?
2009. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A pozitív halvány csík volt, suliban volt egy abortuszról szóló óra, ott kaptuk az "blue strip gyorsteszt" a negatívak pedig mindhárom "Gabriel" azt én vettem, miután a sulis pozitív lett:S
2009. febr. 10. 17:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A Gabriel nagyon megbízható, viszont az a blue valami, nem is hallottam róla még, és halvány volt... Elméletileg a halvány is pozitív, ha halványrózsaszín, és nem csak fénynél látszik, és 3 percen belül megjelenik.

Ha ezek stimmeltek, akkor lehet, hogy terhes vagy.

Csinálj egy 3. félét, szerintem, és menj dokihoz, mert egyszerű vérvételből megtudod az igazat, és másnap megvan az eredmény!

2009. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
38%

Ha gyógyszert szedsz akkor már nem kell megszakításossal védekezni, a barátodnak is jobb lenne ha benend élvezhetne el!

Amúgy meg nem mindegy hogy melyik teszt volt pozitív!Mert ezek a tesztekkel az a baj,hogy túl korai terhességet is kimutat,aztán közben eltelike gy kis idő és a baba mégis elmegy,hogy észre sem vetted!Mert a szervezet úgy lett kitalálva,hogy a génhibás,élere képtelen egyedek nem tapadnak meg a méh falán...szóval ha az első teszt volt pozitív,mégha akkor terhes is voltál,az már elúszott.

2009. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
9. perc körül jelent meg:S Csinálok egy harmadik félét is, közben beszéltem az orvosommal, véleménye szerint kizárt a terhesség :/ Ő is azt mondta, h nem ismeri ezt a tesztet, de azért kicsit nyugtalanít :S
2009. febr. 10. 17:46
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Erről a Blue Stripről (vagy miről...) még sosem hallottam. Lehet, hogy nem megbízható! A Gabriel tapasztalataim szerint jó, de a helyedben néhány nap múlva csinálnék egy ötödiket is. A Clearblue-t ajánlom.
2009. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
A körülményeket figyelembe véve, elég kicsi az esélye, hogy terhes lennél. Csak "megbirkózik már" a fog.gátló az előváladékkal! Hisz azt mondod, mindig volt megszakítás is, nem szedtél antibiotikumot, se hasmenés, se hányás...Ahhoz, hogy megnyugodj, vegyél még egy tesztet.
2009. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Figyu, a Gabriel eddig még sosem tévedett, ez a nevesincs teszt meg a 9. percben halványan pozitív. Ilyen volt már nekem is, Lily-vel, ilyet se vegyél, ez csak utólagos elszíneződés lehet, mert reakcióba lép a pisi a teszttel. Ha pozitív, akkor az 3 percen belül pozitív, - tapasztalat. Szerintem, nincs baba! De vegyél egy 3. tesztet.
2009. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!