Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovutesztem ma pozitiv...

Ha az ovutesztem ma pozitiv és nagy mennyiségű tojásfehérjés nyákom volt, de csak tegnap tudtunk szeretkezni, akkor még van esély, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Pontosan mikor van a tüszőrepedés? A pozitiv ovuteszt másnapján, vagy aznap?
2009. febr. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély. Nálunk is pont így volt, és sikerült teherbe esnem. Azért ma még próbálkozhattok, az nem árt:)
2009. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Van esèly ,mert a spermiomok èletkèpesek akàr 72 òràt is a nôi szervezetben. De èn ùgy gondolom ,hogy holnap lesz a tüszôrepedèsed (vagy ma èjszaka ,hajnalban) ugyanis az ovutesz a pè elôtt vàlik pozitívvà.
2009. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem az éjszaka vagy hajnalban megvolt a tüszőrepedés, mert míg tegnap nagyon szúrt a petefészkem meg fájogatott a hasam, ma mintha elvágták volna. Legalábbis remélem, hogy így van, merthogy ma sem tudunk együtt lenni, úgyhogy a hétfői kiskatonák lesznek csak harcban. Ma reggel a hőm 0,3 fokkal feljebb kúszott, lehet hogy ez is a tüszőrepedést igazolja?
2009. febr. 11. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!