Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2011. január 13-án volt meg...

2011. január 13-án volt meg utoljára, a következő mensimnek tegnap kellett volna megjönnie. Lehet?

Figyelt kérdés
9-10 napja akcióztunk,3 napja görcsöl az egész hasam, de nem mensire utaló görcsökkel, és teljesen száraz vagyok. Hányingerem van és hánytam is a napokban. Nem teszteltem még (legkorábban hétfőn szeretnék). Szerintetek? Mikor érdemes tesztelni? Késői pém lehetett és sikerült?
2011. febr. 11. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy sikerült, de tüneteket még ilyen korán nem nagyon tapasztalhatsz. 16-a körül tesztelj, akkor biztos eredményt kaphatsz! Sok sikert!
2011. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 28 napos a ciklusod, akkor Hétfőn már ki kell mutassa, ha késői volt a pé-d akkor is meglesz az akciótól számított 12 nap szerintem, de ha netán negatív, próbáld meg rá 1 hétre. Drukkolok:) Én is hétfőn tesztelek először, ha negatív akkor 19-én szombaton. Majd írd meg mi van.
2011. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Majd megírom mi lett. Azért várom még mások válaszát is.
2011. febr. 11. 09:47
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is hétfőn tesztelj. Tünetekre nem szabad figyelni, nem igazán szokott ilyen korán tünet lenni.


9+5 km

2011. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, hanem próbálj másra koncentrálni. Tesztelj egyet hétfő-kedd környékén,reggeli első pisiből, aztán majd meglátod! Amíg nem jön meg,még bármi lehet.Megy a drukk:):)
2011. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Vannak tesztek, amik a nem várt utáni első nap már kimutatják, ha van valami. Azért még ne éld bele magad, ilyen korán nem igazán szoktak már jelentkezni a tünetek.

Szurkolok, hogy összejöjjön! Majd írd meg, hogy mi a helyzet!

2011. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is késői pém volt, már 5 napja késett a menzim, mikor a teszt pozitív lett, addig negatív volt. Ha görcsöl a hasad az lehet a beágyazódás jele is. Viszont hányinger, hányás csak később szokott jelentkezni. Nálam 6 hetesen kezdődött. A szárazság sem jelent semmit, én például egyáltalán nem voltam száraz, nem is reménykedtem, hogy baba lehet. Aztán mégis! :)

De a kérdésedre a válasz: Igen! Lehet baba! Szorítok! :)

13 hetes kismama

2011. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát csajok úgy néz ki meg fog jönni. Enyhén barnázok, de még csak a wc papíron hagy nyomot. Hányinger viszont megmaradt.
2011. febr. 12. 10:24
 9/22 anonim ***** válasza:

12:01 vagyok

Az enyhe barnázás lehet a beágyazódás jele is, nem kell rögtön rosszra gondolni. Remélem, csak erről lesz szó, és nem fog valóban megjönni!

Nem csináltál még tesztet?

2011. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tesztet nem csináltam, mára már erősödött a vérzés kicsit darabos is (bocs), de nem úgy mint szokott. Máskor 3-szor gyakrabban kell meglátogatnom a mellékhelyiséget. A hányinger viszont még mindig nem múlt el és folyamatosan ennék is. Gondolom így már semmi értelme tesztelni......
2011. febr. 14. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!