Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan anyukákat, és kismamákat...

Olyan anyukákat, és kismamákat keresek, akik abba hagyták a foggátlót és a következő hónapban már meg is fogant a baba!?

Figyelt kérdés
Szeptember végén hagytam abba a foggátót-és már 5 hetes terhes vagyok!semmi baja nem lehet a picurnak ugye?kinek hogy alakult a következő 8 hónap?előre is köszi a választ!
2011. nov. 3. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, de egy közeli barátnőm így járt, azt gondolta majd hónapokat kell úgyis várni, mert amúgy tabi nélkül totál rendszertelenül menstruált, és rögtön megfogant a pici, most 3 hónapos makk egészséges kisfiú. Gratulálok és nyugi! Az a gyógyszer már rég kiürült a szervezetedből
2011. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam nyugi nem lesz semmi baja a babádnak a fogamzásgátló hatóanyag 2 nap alatt kiürül a szervezetből, gondolj bele, ha kihagyod a bogyót már védekezni kell máshogy. Sőt a dokim azt monda érdemes egyből próbálkozni mert a hormonok lassabban ürülnek ki amik segítenek szabályozni a ciklusod, főleg ha a gyógyszer előtt nem volt túl rendszeres. Így viszont még pár hónapig szabályozhatnak a hormonok, aminek segítségével könnyebben kiszámolható a peteérés. A második babámmal dec. 18-án vettem be az utolsó bogyót a baba pedig már jan. 1-én megfogant. Az első fiam pedig egy elfelejtett bogyó miatt fogant úgy hogy még utána beszedtem a maradékot. Makkegészségesek mindketten.
2011. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindent!:)
2011. nov. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!