Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miközben megvan a menstruációm...

Miközben megvan a menstruációm szeretkezhetünk gumi nélkül? Nem fogok teherbe esni, ha belém élvez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az maradsz! Lehet, hogy keves az eselye, de szerintem van ra esely!
2009. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

DE IGEN, ELŐFORDULHAT!!!

Hetente 4-5 ilyen kérdés szokott itt lenni - nem írt ki vagy 30-at, amikor feltetted?


MINDIG VÉDEKEZNI!

Menstruáció idején különösen - könnyen elfertőződhet.

2009. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén... KI TALÁLTA KI, HOGY MENSTRUÁCIÓ KÖZBEN NEM LEHET TEHERBE ESNI??

Bocs, és hidd el, én nem oltani akarlak itt. De minden nap van ez a kérdés. BÁRMIKOR előfordulhat, hogy terhes leszel. Csak vannak termékenyebb napok, és vannak, amikor kevésbé vagy.

2009. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Menstruáció közbeni gumi nélküli szex:

a két pete felváltva működik, lehet, hogy a másik megtermékenyül. Az esély viszonylag kicsi.

De az elfertőződés veszélye magas. Már csak emiatt is használni KELL. Ha valaki tablettával védekezik, akkor is.

2009. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés a volt nőm pont akkor lett terhes,csak hogy legyen egy élő példa rá,hogy de igen,lehetsz terhes:)
2009. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen menstruáció közben is terhes lehetsz!Bár,kissebb az esély,de ez ne nyugtasson meg.HA nem szeretitek a gumit legalább fogamzásgátlót használj.
2009. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Már hogyne lehetnél, és még egy jó kis fertőzést is össze tudsz szedni. Nem hiszem el, hogy azt a pár napot nem lehet kibírni, vagy ha nem is bírja valaki, minimum a higiénia miatt (persze valaki védekezésként) gumit használ.
2009. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe is eshetsz (még ha kicsi is az esélye, DE VAN) és csúnya fertőzést is kaphatsz.
2009. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi éveken át megszakítottan szeretkeztünk, és amikor megvolt, akkor meg belém is élvezett. Nem lettem terhes egyszer sem, bár nagy izgulások emiatt voltak. DE aztán kiderült, hogy a termékenységemmel bajok vannak, mégha nem is vagyok teljesen meddő, de nagyon nehezen eshetek teherbe.
2009. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!