Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétfőn kezdtem el sezdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn kezdtem el sezdni a volina fogamzásgátlót, a menstruációm első napján. A betegtájékoztatón az áll így azonnali védettséget nyújt. Holnap éjszaka szeretkezhetünk a vőlegényemmel gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Véleményetekre vagyok kíváncsi, várom a válaszokat. Ti mikor szeretkeztetek először gumi nélkül?
2010. júl. 1. 12:12
 1/8 anonim válasza:
én is volinát használok. Én is első nap vettem be, de azért vártunk a biztonság kedvéért az 1 hetet. És nem volt semmi baj.
2010. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én cipromix-et szedek.mikor az első szemet bevettem mi már aznap együtt voltunk.és nem történt semmi baj.
2010. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Meliane-t szedek, amikor 7 éve elkezdtem, még azt mondta a nőgyógyász, hogy érdemes egy hónapot várni, hogy "teljes" legyen a védettség (ugye sosem 100%-osan teljes).
2010. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem a doki is azt mondta hogy első nap kezdjem el, és azonnali védelmet nyújt.
2010. júl. 1. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Volinát szedek, és sztem nem viccből írják rá, h már az 1. naptól véd. Sokan vannak, akik azért várnak egy hónapot. Én annak idején nem vártam, de szerencsére nem lettem terhes. Ha nagyon izgulós vagy, akk várjatok egy hónapot, de sztem szeretkezhettek már hnap is :)
2010. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta, még vissza is kérdeztem, tehát miután beveszed, védettséget nyújt, ez áll a tájékoztatón. Kedden vettem be először, mensi első nap, én megvárom, amíg elmúlik, és csak utána szeretkezünk, most, fájó alhassal nem igazán esne jól a szex, de ti nyugodtan szeretkezhettek, védett vagy. :)
2010. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Várom a továbbiakat is :)

Utolsónak pedig, jobbulást :)

2010. júl. 1. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a doki is azt mondta, hogy legalább 10nap, inkább egy hónap. Volina szintén.
2010. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!