Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészséges terhesség alatti...

Egészséges terhesség alatti vérzéssel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Volt valaki közületek, aki terhesség alatt vérzett? Milyen jellegű volt ez a vérzés: gondolok itt az erősségre, színre, bármi egyébre (pl. hányadok hétben volt, meddig tartott stb. ). Terhességi tünetek ez időszakban voltak-e, ha igen mik azok? Csak olyan válaszokat várok, akik nem méhen kívüliek, vagy vetélés áldozatai voltak sajnos, hanem egészséges kisbabáknak adtak életet. Köszönöm előre is.
2011. febr. 11. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
en sajnos elveteltem de mikor meg csak barnaztam az orvosom azt mondta hogy nem kell minden esetben aggodni mert a nok 50%a verzik terhesseg alatt amit vagy egy kisebb hematoma vagy egy huvelyi serules vagy mehszajseb okoz. meg lehet beagyazodasi gond is amire ultrot irnak fel. en kaptam ultrot de mivel nem hatott valoszinuleg valami genetikai baja lehetett a babomnak. a lenyeg az ha a verzest el kezdik kezelni es ha megsem mulik vagy erosodik akkor kell megint beszelnia dokival. a barnazgatas eltarthat akar a 16. hetig is. a baratnom az elso trimeszterben vegig verzett es sokat pihentettek es nem volt szex mig vegul szuletett egy egeszseges kislanya
2011. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!


én a fiammal 12. terhességi hétig véreztem. Az okát nem tudták megmondani, az biztos volt, mert 12. hétig 3-szor voltam uh-on, hogy nem belülről véreztem. Kaptam rá Rutascorbin tablettát, vérzéscsillapító. Mi mondjuk ugyanúgy együtt voltunk a párommal, csak óvatosabban, és úgyanúgy dolgoztam (3 napot voltam otthon pihenni) Teljesen egészséges kisfiam született, akit túlhordtam 5 nappal. Most már májusban lesz 4 éves és okosabb (nem azért írom, hogy felvágjak vele, ezt mások mondták) a vele egykorúaktól. Amikor 3 éves szintfelmérőn voltunk a védőnőnél, akkor mondta, hogy 5 éves szinten áll. (rá is írták a papírra, amit le kellett adnom a háziorvosnak) Úgyhogy nem feltétlenül jelent bajt.


Barátnőm is vérzett 8 hétig a fiával, aki egészségesen született, azután 2 évvel később megint terhes lett és akkor is vérzett 8 hétig, akkor kislánya született. Úgyhogy még én is számíthatok majd erre.

2011. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem voltak terhességi tüneteim, nagyon fájtak a melleim, émelyegtem és hányingerem is volt. Ez még lemaradt, mert látom ezt is kérdezted. A vérzés a pecsételő vérzéshez hasonlított legtöbbször de volt, hogy betétet kellett beraknom annyira véreztem, ekkor voltam otthon 3 napot, amikor egész nap pihentem és persze kértem a jó istent, hogy ne veszítsem el a babám. :) Előző voltam
2011. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen korú terhességre gondolsz,de nekem az első mensi (amikor nem vártam) megjött,2 napig tartott és élénk piros volt,csak kevesebb volt a mennyisége mint szokott.


Akkor már 3 napja + tesztjeim voltak,tudtam hogy terhes vagyok.


Egyéb tünet csak a mellfeszülés volt,ami a vérzés elmúltával erősödött,és el is kezdtek megnőni a melleim.

2011. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2 hónapban időben megjött, nem is csináltam tesztet, mert nem terveztünk babát, így nem is gyanakodtam. Az első teljesen normális vérzés volt, olyan, mint máskor. A 2. hónapban már csak 3 napig tartott és barnásabb volt, meg sokkal gyengébb. Már 2,5 éves a kislányom...
2011. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kérdező vagyok, nekem negstív tesztem volt 2 napja, elvileg menzim is lehetne ez, de komoly hányigerem van és émelygek. Nem szokott ilyenem lenni menzikor. Szóval ez ami most jön ez semmiben sem hasonlít a menzimhez, mivel nagyon erős menzim van, ömlik mindig belőlem. Görcseim is szoktak lenni, meglehetősen komolyak, de most semmi nincs. Szúrkod a petefészkem, a méhem hol épp merre, a köldökömnél vannak ilyen furi érzések. Voltam már terhes, émelygésem volt ilyentájt mint most is, szúrkodtam, és fájt a derekam, néha belehasított, most is ez van...Gondoltam később tesztelek megint, mert ez mindennek tűnik, csak épp nem normális menzinek...
2011. febr. 11. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:

17:43-as válaszoló vagyok.

Pont ugyan ebben a cipőben járok,mint te.

Ugyanaz van,hogy nincs görcs sem ami szokott mensikor,stb...


Ezt a kérdést én írtam ma ki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Valószínűleg nekem ez holnap kiderül,mert ha beerősödik a vérzés,akkor megjött vélhetőleg.

2011. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor tényleg totál egy az a cipő!:) Remélem annyira egy cipő, hogy kényelmesen elférünk benne, és mindkettőnknek tetszik. Ha pozitívra vársz te is, akkor most az egyszer nem bánnám, ha egyforma cipőben szembejönnénk egymással az utcán...:)
2011. febr. 12. 00:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi újság Nálad? Nekem továbbra is hányinger, szúrkod a méhem fixen, kicsit mintha erősödött volna a vérzés reggel, de most megint megállt...:S
2011. febr. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!