Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon terhesség? Reménykedh...

Ez vajon terhesség? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Január 8 án volt az utolsó mensim, közben volt egy hüvely gyulladásom amiből kikezeltem magam.Aztán február 6 án rózsaszines barnás folyásom volt ami 2 napig tartott, majd elmúlt.Mivel ugy gondoltam, hogy esetleg terhes vagyok( aminek persze nagyon örülnénk a párommal) vettünk tegnap 1 tesztet, amit meg is csináltam, 2 csíkos lett.De semmi olyan jelem nincs ami terhességre utalna, csak az a rózsaszines folyás na meg hogy nem jött meg. De attól félek, hogy ez csak a hüvely gyulladás kezelése miatt van. Szerintetek?
2011. febr. 12. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hüvelygyulladásnak nincs semmi köze a hcg termeléshez, aminek kimutatásán a teszt alapul

Ha kétcsíkos lettél akkor terhes vagy :) Annak meg örülni kell ha nincs tüneted :)


De ha nem bízol magadban, akkor csinálj holnap reggel egy másik tesztet, az is pozi lesz :)

2011. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha pozitivat teszteltél akkor mi a kérdés???terhes vagy gratula!:)

Hány napja késik?

Nekem mostanában van ilyen folyásom jövőhétre nem várom...

2011. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És, ha most nincs tünetem akkor nem is lesz? vagy még most csak azért nincs mert kb 4 hetes vagyok?
2011. febr. 12. 08:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma 4. napja, hogy késik, de mielőtt meg kellett volna jönnie volt az a rózsaszines valami.
2011. febr. 12. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a tünetek kicsit később jelentkeznek, úgy 5-6 hetesen, de mindenkinél más
2011. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van akinél semmi tünet sincs!Gratulálok!
2011. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a rózsaszínes valami lehetett a beágyazódás miatt is.

Gratula a két csíkhoz!!!!

Nekem a 8. hét körül jöttek a tünetek, hányás, szédülés, álomkór... Ki is tartott kb a 16-17. hétig.

A szerencsésebbeknek nincsenek tüneteik. Max a cici feszülés, de az i s kicsit később jelentkezik. Ha valóban csak 4 hetes, akkor nem vagy lekésve semmilyen tünetről. :)

2011. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is január 8-án volt meg utoljára és van egy pozitív tesztem :) Tünetem nekem sem igazán.....aluszékony vagyok nagyon, vagyis aludnék, ha az 1 éves kislányom hagyna :) Vele csak később jöttek a tünetek (valahogy a 6. hét után) úgyhogy nyugi, nem biztos hogy megúszod a hányingert és egyebeket :)

És persze gratulálok!!!!!


Annyi még, hogy csütörtök, péntek fele ha elmész dokihoz, már láthat valamit ultrahangon (én csütörtökön megyek)

2011. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor úgy néz ki együtt vagyunk terhesek.:D Én is arra gondoltam, hogy a jövőhéten kéne mennem dokihoz. Neked sincsen semmi tüneted? Nekem ő az első babám lesz, és tulajdonképpen fel sem tudom fogni, hogy ugy néz ki terhes vagyok. Remélem nem csak valami téves eredményt mutatott a tesztem( gabriellel teszteltem). Ha nem gond akkor irnék neked privibe.
2011. febr. 12. 11:27
 10/11 A kérdező kommentje:
jajj bocsi, most látom, hogy irtad, hogy tüneted az nem igazán van.Am az aluszékonyság az nálam is megvan, hazaérek este fél 7 kor munkából, de már 8 fél 9 kor alszom.:D
2011. febr. 12. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!