Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltetelezheto a terhesseg,...

Feltetelezheto a terhesseg, ha 2 negativ tesztem volt?

Figyelt kérdés
26 eves lany vagyok, par kapcsolatban elek 2.5 eve. Azota minden eggyes alkalomkol vedekeztunk ovszerrel, mivel nem szedek tabletat. 2 honapja a menstruaciom vhogy nem a normal, 1 honapban csak par csepnyi, mi kb 3-4 napig tartot, 2 honapban ugyszinten, 3 napig. Csinaltam 2 terhessegi tesztet, mind a ketto negativ lett. Voltam orvoshoz, vett vert, majd vizeletet elkuldte terhessegi teszt kivizsgalasara. Viszont azota mar alakulgat 1 kis poci a koldokom allat. Ruha alat nem latszik, viszont ha nezem magam felulrol, latok 1 felgomb szeruseget a mehemnel, ugy szinten mintha a melleim megnottek volna. Rosszul nem vagyok, csak itt ott elkap a rosszullet napkozben, visoznt kivanos vagyok mostansag edessegre. Alhas tajekan mintha mindjart megjon erzes mar vagy 2 hete. Szedules napkozben, majd almossag, mi nem val ram. Nagyon energikus vagyok egyebkent. Nemtudok mire gondolni, a leleteim majd csak e heten vmikor lesznek meg, majd fel kell hivnom a rendelot. Lehetseges lenne h meg is terhes vagyok 2 negativ teszt mellet, vagy lehetnek masok az okok a puffadasra etkezes utan, kigombojodot meh-re?
2011. nov. 1. 06:24
 1/6 anonim válasza:
a tesztből mindig 2-t végezz, mert hallottam már olyat, h az egyik hibás volt vagy 10000-ből 1 tévedhet
2011. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A negativ teszt lehet tévedés, ez csak tájékoztató dolog, nem 100%.

Mikor voltál orvosnál - mert a terhességi vizsgálat max. másnapig tart - nem értem, hogy hogy tarthat nálas hosszabb ideig.

Elöször hivd fel az orvost, ha nem tud semmit még, akkor keress meg egy másikat.

A tüneteid lehetnek terhességtöl (nem mindenki van rosszul a terhesség elején), de hasad még nem lehet a max. 2. hónapo terhességtöl - általában csak a 4.-5. hónapban kezd látszani.

Viszont más is okozhat hasonló tüneteket, ezért is meg kellene sürgetni az orvost.

2011. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az h sokaig tart nalam az orvosi teszt, az azert van h nem elek Magyarorszagon. Angliaban vagyok mar 6 eve, es itt az orvosok mashogyan vizsgalnak mint otthon. Tudom nagyon jol h lehet mastol is a tunet, azert is vagyok megijedve. Nem mondtam azt sem, h mar latszik a hasam, nem azt mondtam h latszik, h mindenki azt mondja h terhes vagyok. Azt csak en latom, h a mehem kicsit kivan dudorodva, mint normal. Utolso menzeszem mi normal volt az augusztus 17en volt.
2011. nov. 1. 08:48
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj, es amugy multhet penteken voltam az orvosnal, mikor elvoltak kuldve a leleteim.
2011. nov. 1. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes eset, de mindenképp kíváncsi vagyok az orvosi eredményekhez. Amúgy nekem első babámmal már 10 hetesen nem jöttek rám a nadrágjaim. Nem mondom, hogy azért mert nőtt a hasam, hisz ilyenkor inkább fel vagyunk puffadva, de én már 3 hónaposan nem tudtam letagadni, hogy terhes vagyok, pedig nem vagyok egy nagyon vékony alkat. Az egyik munkatársam vékony volt, de 3 hónaposan volt akkora hasa mint másnak 5-6 hónaposan, úgyhogy szerintem ez egyénenként változó.
2011. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, errol olvastam mar nagyon sok cikket az interneten :) puffadas az van nagyon is sok, foleg etel vagy tej utan. Nembirom behuzni a hasam, annyira felvagyok puffadva es tele vagyok gazzal is :((( gyotor a fejfajas vmikor reggelente, hanyinger elofordul, vmikor napkozben is. Nadragjaim ramjonnek, viszont mikor megeszek vmit, akkor mar erzem h kenyelmetlen es kezd szoritani. Mehem mint 1 lufi, legalab is ugy erzem es a mindjart megjon erzes ejjel nappal... Mivel h 2 rendetlen menstruaciom volt az elmult 2 honapban, az az par csepp, kovetkezo alitolag november 7en kell h megjojjon. Az orvos akihez voltam azt mondta, h 2 ilyen eset az meg nem utal terhessegre, de azert elkuldte a vizeletemet hatha. Mondta h lehet stresztol, hormon tabletatol vagy nehezet emeltem. Mondtam neki h egyik sem, hormon tabletat pedig eletembe nem szedtem. Szoval mar en is varom h mi fog vissza jonni a leleteimbol. Szerdan vagy csutortokon felhivom rendelot es megkerdezem van e vmi eredmeny. Addig agodhatok :( mar minden rosz atment a fejembe :(
2011. nov. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!