Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért történik mindez? 2 éve...

Miért történik mindez? 2 éve próbálkozunk rendszeresen járunk orvoshoz minden rendben. Iszom a teákat, barátcserjekapszulát szedek, a férjem cinket e-vitamint.

Figyelt kérdés
De nem jön életünk értelme kezdem alkalmatlannak érezni magam, ráadásul mindig becsap a szervezetem,pedig nem akarom görcsösen. Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?
2009. febr. 11. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Sztem pedig görcsösen akarod,legalábbis tudat alatt...próbálj meg tényleg nem foglalkozni a baba kérdéssel,és hidd el,sikerrel jártok majd.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Én nem hiszek ebbe a "görcsös akarás" kifejezésben.Szerintem nem ettől függ.Mi 1 éve próbálkozunk és semmi.Az első fél évben nem is foglalkoztam vele,mégsem jött.

Nekem is vannak rossz gondolataim,de hidd el nem vagy alkalmatlan.Én sem értem,hogy miért pont oda nem érkezik gyerek,ahol valóban jó helyen lenne!

2009. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is csak rágörcsölsz, és a szervezeted ezt produkálja, de olyan is van, hogy két ember egyszerűen nem passzol össze , hiába van minden rendben, biztosan hallottál már ilyet. Próbálj nem ezzel foglalkozni, bár tudom, nagyon nehéz.
2009. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tesóméknál minden rendben volt, mégis 3 évig próbálkoztak. És ez a 3 év csak a próbálkozás, amikor a nő számolja a termékeny napokat, ez alapján (is) akcióznak, stb. Ugyanis már ezt a 3 évet megelőzően sem védekeztek vagy egy évig. Aztán jött a baba, már 2,5 éves! Türelem, szerintem ez a titka, de nehéz.


(állítólag az E-vitamin és a Multi Maca illetve Maca Vibe kapszulák is jók, kinek mi válik be)

2009. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is próbálkoztunk jóideje semmi eredménnyel. Azt hittem nagyon akarom de valójában mindig féltem valamitől tudat alatt: alkalmatlan vagyok, kicsi a lakás, nincs elég hely, nincs nagy anyagi háttér, hogy lesz a munkahelyen, visszavesznek-e stb.

Aztán eljött egy nap amikor zokogva kitört belőlem hogy most már semmi sem érdekel csak jöjjön a baba, majd lesz valahogy..abban a hónapban teherbe estem!

Szerintem tégy önvizsgálatot hogy zavar-e valami hozzám hasonlóan, amit még magadnk sem mesrz bevallani!

8 hónapos kislány anyukája :)

2009. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos még nem szültem babát és teherbe sem estem soha, viszont más most átérzem azok fájdalmát, akiknek nem sikerül tehetbeesni. Szerintem látogasd meg a nőgyógyászod és kérj inkább tőle útmutatást. :/
2009. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előre elnézést, de annyira rossz válasz az , hogy "ne akard görcsösen". Az ember lány vagy szeretne gyereket vagy nem. És ez nem görcsösség kérdése. Ha szeretnénk, akkor nyilván ott van a gondolatainkban és ez tök normális...Persze el lehet terelni a figyelmet, hogy ne legyen minden mensikor bőgés, de attól még a vágy megmarad. Ha a vitaminok nem hoztak eddig eredményt ideje egy alapos kivizsgálásnak. Először a férjet érdemes vizsgálni, az az egyszerűbb, mindössze egy alkalom, utána a Te hormonjaidat, illetve uh-gal megnézni van-e peteérésed és minden rendben van-e odabent. A rákszűrés alap, hogy van-e vmi fertőzés és ha ezek mind okésak, akkor javasolják a petevezeték átjárhatósági vizsgálatot, mert ez is lehet oka annak, hogy még nem jött össze. Ha nem átjárhatóak a petevezetékeid akkor rögtön a lombikot javasolják, ha egy kis elzáródás van vagy csak az egyik átjárható akkor a lombik előtt van néhány inszemináció, amiko fellövik a katonákat a megfelelő helyre.
2009. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!