Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepedésnek vannak...

A tüszőrepedésnek vannak tünetei, vagy csak a peteérésnek?

Figyelt kérdés
Én érzem a peteérést a hasam jobb oldalán,enyhe fájdalom,de akkor van tüszőrepedés is?vagy nem minden esetben.
2009. febr. 11. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
szóval tüsszőrepedés akkor van ha peteérés is...egy időpontban van a kettő...kb 3 nap a tüsszőrpedés, akkor van hasfeszülés, vagy vkinél csak egy napig fájdogál, nyálkás átlátszó nyúlós folyás aznap amikor van tüsszrep.
2009. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én azt is hallottam hogy nem mindig van tüszőrepedés is,a peteérésnél.de köszi a válaszodat remélem neked van igazad és akkor hamarosan sikerül.
2009. febr. 11. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
húúú na én tüsszepedést érzem...mindig s nekem mondta doki h akkor 100% h van peteérés is, egyébként mi szabadulna ki tüsszőből...de igaz nem mindig van tüsszőrep ha van pete...ez így igaz sajna...de ha van mensi elvileg van tüsszőrep....ez is tuti
2009. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az szuper, akkor remélem minden rendben mert én is érzem az alhasi kellemetlenséget,de csak egy napig kb.akkor előtte és utána is tuti lehet a dolog?

köszi

2009. febr. 11. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálam van peteérés, de sajnos tüszőrepedés az nincs, pedig normálisak a ciklusaim időben is meg mennyiségben is. Ilyenkor a pete cisztává alakul át. Erre tudnak tüszörepesztőt adni. Ha peteérés nincs az a nagyobbik probléma, bár az is orvosolható.
2009. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!