Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz, milyen érzés lesz?

Abortusz, milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos abotuszom lesz:( tudom,h nagyon rossz lesz és lelkileg is meg fog viselni,fáj???
2011. febr. 12. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10:16os vagyok. 1 napig voltam bent, bent lehetett végig a párom
2011. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Töröltesd ki ezt a válaszomat is nyugodtan(utolsó vagyok),de attól még ugyanolyan lelkiismeret furdalásod lesz a felelőtlenséged miatt....
2011. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

NE ÖLD MEG A szuletendo gyermekedet! Kerj segitseget Istentol es megkapod a segitseget!

"Kik az Urat keresik semmi jot nem nelkuloznek"

"Kik az Urat teljes szivbol keresik megtalaljak"

"boldogok akik szomjuhozzak az Igazsagot ( isten igazsaga) mert ok megelegitettnek" Mindez pont igy megvan irva a bibliaban!

Isten jobban szeret es ismer mind ahogy kepzelned.

Persze elutasithatod Öt, vagy NEM ERDEKELHET, De Ö a fiat adta hogy meghaljon minden bunodert azert hogy ne kerulj a pokolba, mert az rettenetes. Persze jogod van nem torodni Istennel, es a sajat terved ervenyesiteni.

2011. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

Kedves utolsó!

Úgy is kitörlik majd a álaszodat..mert nekik csak az a jó válasz amit hallani akarnak...

Remélem fájni fog neki és egy életen át lelkiismeret furdálása lesz majd.....

Arra nem is gondolt ez a szerencsétlen,hogy ha ezt ELKAPARTATJA ,akkor lehet hogy többé nem is lehet gyereke???Idióta

2011. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

Na figyelj ide Te, utólsó...!

Én nem értem, mi a fenéért kell ilyeneket írnod, és miért nem törődsz a saját dolgoddal mások ócsárolása helyett!

Neked mi a csuda károd keletkezik abból, ha bárki abortuszra megy? Nem teljesen mindegy, kinek hány "kaparása" van, és hogy lehet e ezek után gyereke vagy sem? Annyira primitív a hozzáállásod, hogy már dühítő.

Ha csak szemétkedni akarsz, akkor azt tedd máshol légy oly szíves, mert itt senki nem kíváncsi rád!

Én sem vagyok abortusz párti, de soha nem tudhatod, hogy kit miért visz rá az élet, ki miért dönt így, úgyhogy légyszíves fejezd be!

2011. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés időpontjából vélehtőleg már túl vagy rajta. Sok sok erőt a feldolgozásához, nem könnyű döntés, de az életben vannak ilyenek és nem te vagy az egyetlen a Nap alatt, aki meghozta.

Kedves "keresztény testvérek"... Hogy is van pontosan, az a passzus? " ne ítélkezzetek, hogy ne ítéltessetek?"...

2011. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!