Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mielőtt pozitivat teszteltetek...

Mielőtt pozitivat teszteltetek több napon keresztül éreztétek a "majdnem megjön" érzést?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen.
2009. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már pé. után 5 nappal el kezdtem tompán görcsölgetni a 19. napon volt egy barna pecsétem . A mellem feszül és nagyon fáj, a furcsa az hogy kemény is ,nagyon kemény párom meg is jegyezte hogy ez már szilikon:)Ma vagyok a 23. napon 26 naposak a ciklusaim, a pecsételés óta egyre jobban fájnak a melleim a 12. napon volt repi uh.ára jártam azért tudom.Már több napja érzem a majdnem megjön érzés.Ennyire intenziven és ilyen hamar nem szoktak mensis tüneteim lenni.Tudom várni kell ,de még is ti mit gondoltok?:)Ha a kiváncsiság fájna én orditanék:)))
2009. febr. 12. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb egy, másfél héttel a menzesz megjövetele előtt éreztem, hogy meg akar jönni, bár én sem vártam :) Majd még vártam a késés után egy hetet, és akkor teszteltem. Bár addigra nekem is egyértelmű jelei voltak, hogy babát várok: baromi vizes volt a bokám, lábfejem (hurkás volt!), és nekem is rendellenesen kemény, labdaszerű lett a mellem :) A párom már a menzesz lehetséges napján zaklatott a teszttel, de nem hagytam magam :) És nem is mertem, sok volt a negatív teszt előtte. De amikor megcsináltam, majd' kiugrottam a bőrömből :) Ha szabad, akkor szurkolok neked, nektek :)


23 hetes kismama :)

2009. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi és minden jót nektek:)
2009. febr. 12. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 26 naposak a ciklusaim, én a 24-en vagyok. Nekem semmit terhes tünet, csak mindjárt megjön érzésem van. Majd hétvégén kiderül, hogy tényleg megjön-e.
2009. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak a nemvárt napján éreztem a megjönérzést, és rá 2 napra teszteltem pozitívat.
2009. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!