Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, leírnátok, hogy...

Kismamák, leírnátok, hogy menzesz, , nem várta" előtt 3-4 nappal milyen tüneteitek voltak, és hogy mikor teszteltetek először pozitívat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Fejfájás, hasfájás, mindjárt megjön érzés.

Pénteki napra nem vártam, csüt. este - teszt, hétfőn reggel már + volt. :)

2011. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2011. szept. 29. 20:35
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Nekem nem várt előtt 5 nappal a szagok lettek olyan furák. Mindent másképp éreztem. Más tünet nem volt. 3 nappal előtte pedig már halvány pozitív lett a teszt.

39+4 km

2011. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Szia. Bár már nem vagyok kismama, leírom. :)

Mindjárt megjön érzés, haspuffadás, bedurrant cicik. "Ó a fellegekben járok" érzés. :) 2 hete késett mikor teszteltem (gondoltam, hogy baba lesz a dologban) épphogy rápisiltem, már + volt. Azóta 3,5 hónapos az édes kis fiam. :)

2011. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!

Holnap lesz 2 hete, hogy volt egy inszeminációm, majd múlt héten hétfőn is volt egy. Kb. 3 napja megjön érzésem van, de nem egyfolytában, a melleim nem fájnak, csak néha nagyon érzékenyek a bimbóim, viszont most vettem észre egy kis vizes folyást. Hétfőre terveztem a tesztet, csinálhatok hamarabb szerintetek?

2011. szept. 29. 21:20
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja és mintha hőhullámjaim lennének. Néha olyan melegség jön rám. És ma du. rendesen égett a szemem olyan álmos lettem. Nem akarom bemesélni magamnak.
2011. szept. 29. 21:22
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanolyan "tüneteim" voltak, mint előtt két hónappal, amikor még nem terveztük a babát,viszont azt hittük becsúszott.

Szóval elég szépen tudtam magamnak tüneteket produkálni előtte. Talán annyiban volt más, amikor tényleg babás lettem,hogy feszült a mellem is, ami nekem nem szokott.

Az igazi tünetek nekem kb. 6 hetes koromban jelentkeztek!

2011. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem is 16-án volt az inszem, ma kellett volna doki szerint, de inkább holnap reggel tesztelek. Melleim az utro-tol is kicsit megnőttek, de mintha más lenne, nagyobbak lennének. Méhszájam fent van, ilyenkor már rég lent van és kis kerek golyó, most meg olyan furcsa. Fent van, puha és valahogy mintha nem is az enyém lenne :) Nagyon fázós vagyok már pár napja és lusti. Olyan érzésem van, mintha lázas lennék és nem görcsöl a hasam, hanem szúrkál, meg mintha izomlázam lenne. Remélem holnap pozitívat tesztelek.

Te hogy állsz?

Szorítok, hogy baba legyen!!

2011. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szorítok, hogy baba legyen neked is na és persze nekem is. Egy kicsit nyilalgat a hasam aljába. Még ilyet soha nem éreztem. Én valami másfajta hüvely gélt használok progi pótlásra és én is úgy gondolom, hogy attól nagyobb egy picit a mellem és érzékeny a mellbimbóm, viszont ezek a melegség érzetek nagyon rámtörnek. Majd írd meg mi lett az eredmény. Én nem merek tesztelni majd csak hétfőn!
2011. szept. 30. 09:17
 10/25 anonim ***** válasza:
Hétfőn megírom, de remélem akkor már te is azt fogod írni, hogy pozit teszteltél! :)))
2011. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!